Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ma is élnek még vámpírok?

Ma is élnek még vámpírok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 23:59
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
48%

Most hogy komolyan válaszoljak..

Igen léteznek

Sőt néhány ember nem is tud róla és energia vámpír,az annyit jelent h leszívják az egy háztartásban lévők energiáját,én ismerek is ilyen embert de nem tud ez ellen küzdeni.

Komolyan léteznek ez nem vicc!! a neten is utána lehet nézni nyugodtan,és az után is h lehet azzá válni(kinek adatik ez meg h átváltozhasson)

A vámpírok általában halott emberek,kivéve az energiavámpírok.

Sokat mesélhetnék ha kíváncsi valaki valamire csak szóljon!

2010. aug. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim válasza:
0%
Naná hogy élnek. Ott vannak a fejedben.
2010. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim válasza:
41%
Én csak Nógrád megyei vámpírról tudok, de annak csak 1 foga van, és azt is tombolán nyerte, valamint vér helyett g*cit szopkod.
2010. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim válasza:
0%

Attól függ mi számít vámpírnak..

Léteznek olyan emberi lények akik ragadozásra specializálódtak, ennek következtében bizonyos dolgokban nem teljesen olyanok mint az "átlag ember", de ez meglehetősen hosszú és bonyolult téma..

2010. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
76%
Vámpír Ági
2010. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
0%
ahha vannak vampirok.. vagyis akik elhiszik, bemeselik maguknak hoy ok vampirok v mas elb*szott sotet teremtesek akiknek mar olyan szanalmas az eletuk hogy muszaly ien hazugsagokba eljenek v nem tom de egyszer szanalmasak... XD
2010. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim válasza:

Jujuj! én láttam drakula várát! be is mentem, egy sötét árny suhant el előttem, aztán az intenzíven ébredtem... semmi másra nem emlékszem... de azt tudom, hogy azóta is súlyosan vérszegény vagyok....

ÉS AZÓTA IMÁDOM A VÉRES HURKÁT!!!!!


hihi, de azért élek:)

2010. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
persze és boszorkányok, tündérek, trollok, ogrék, beszélő állatok mi is van még? bocs több nem jut eszembe
2010. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de a vérfarkasok jobbak sztem.
2010. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Hopp, ez szóismétlés volt.
2010. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!