Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen misztikus lényekben...

Milyen misztikus lényekben hiszel?

Figyelt kérdés

Én sellőkben,boszorkányokban,(nem az ilyen jóslásos izékben),szellemekben.

Csak normálisan írjon mindenki. Köszönöm.


2010. aug. 15. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:

Héé, Kiszel Tündét én akartam :D

Na jó, akkor marad Győzike.

2010. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
35%
angyalokban,félig meddig az idegenekben.
2010. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
35%
Vérfarkas, vámpír, de őket nem lájkolom, UFO-k, szellemek, és egy rakás kriptozoológiai lény. És sok itt a bunkó f@sszopó paraszt.
2010. aug. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
40%
Ja, ez félreérthető volt. Tehát csak a vámpírokat nem bírom.
2010. aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
45%
Olvastam, hogy egyes emberek csak röhögni jönnek ide, idézem: "egyszerűen megadja a napom alaphangulatát". Nem a kérdező a hibbant, hanem aki nem fogadja el, hogy a tudósok nem képesek mindent bizonyítani. És nekem az ilyenek adják meg az alaphangulatot. :D
2010. aug. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
lol közhelyes válasz...tudósok nem tudják bizonyítani...figy ha azt betudják bizonyítani , hogy a léleknek van súlya akkor a szellemeket is betudták VOLNA...bakker ha léteznek gonosz szellemek miért nem foglalják el a Földet??? sokkal többen vannak mint az élők...sztem elkeseredett szerencsétlen az aki hisz a szellemekben , vagy ez a hobbija mert értelmeset nem talált.
2010. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
0%
Istent,szellemeket,akár tettszik akár nem idegeneket UFO-kat is csak az emberek találták ki ( azt kivéve , hogy lehet , hogy élnek más bolygókon lények de ugyan úgy ahogy mi ők se tudnak idejönni és mise oda )...erről ennyit az létezik amiben hiszel.
2010. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
92%

Tehát, most itt nem az a kérdés, hogy mi létezik, hanem miben hiszel. Az emberek egy része például sokáig nem hitte el a kacsacsőrű emlős létezését, holott az utazók hazavitték a bőrét Európába.

Na már most. Én hiszek a kísértetekben, a természeti szellemekben, és ez lehet, hogy hülyén hangzik, miért baj, ha valakinek van egy kis képzelőereje? Így legalább nem olyan szürke az élet. Hiába tudom, hogy a parketta a nedvesség vagy épp a szárazság miatt recseg, ha felmerül bennem egy másik gondolat is, hogy esetleg egér. (igen, félek az egerektől)

Azok a fajta boszorkányok, mint a vasorrú bába, na azokban nem hiszek. Vannak nagyon csúnya és rosszindulatú

öregasszonyok, esetleg cigányasszonyok, akik az aluljáróban jóslásból próbálnak összekéregetni kiflirevalót. Abban hiszek még, hogy másik síkon vannak népmeséink lényeiből pár. Az arasznyi emberke vagy a chupacapra. És abban is hiszek, hogy néha előfordul, hogy rés támad a síkok közt, és ide-oda tévednek ezek a lények. Gondoljátok, hogy hülye vagyok, vagy keverem a fantasyt a Csillagkapuval, nem érdekel.

Sellők meg nemcsak az európai hagyományban, hanem az ázsiaiban is vannak. Ott mondjuk nem szép lányok halfarokkal, hanem gonosz nőszemélyek tűhegyes fogakkal ÉS halfarokkal.

De hadd döntse el mindenki maga, mit hisz el bármely nép mitológiájából! Például a Felvidéken hittek a lidérccsirkében.

2010. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak a normális választ. :)
2010. aug. 16. 12:14
 50/64 anonim ***** válasza:
A Pedomaciban! :)
2010. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!