Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen misztikus lényekben...

Milyen misztikus lényekben hiszel?

Figyelt kérdés

Én sellőkben,boszorkányokban,(nem az ilyen jóslásos izékben),szellemekben.

Csak normálisan írjon mindenki. Köszönöm.


2010. aug. 15. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
4%

Héj! A spagettiszörny az nem egy pokémon?

[link]

2010. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
nem tudom,de az egyik válaszadónak: mi az h a sellő és a spagettszörny ugyanaz? hát erre már nem lehet mit mondani.
2010. aug. 15. 14:57
 23/64 anonim ***** válasza:
14%
egy kategoria...emberek képzeletének szüleményei
2010. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
14%
Én direkt az ilyen hibbant emberekért jövök fel ide,mint a kérdező.......egyszerűen megadja a napom alaphangulatát:) De megkérdezném tőle,hogy ha szerinte amit nem látunk,az még létezhet,akkor miért gondolja komolytalan válasznak a spagettiszörnyet vagy medvedisznóembert?Csak mert akkora,de akkora ellentmondás az egész.
2010. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
0%

azért van ezotéria kategória, mert hülyeség kategória nincs.. :D

egyébként én régebben hasonlókban gondolkodtam, és tündéreknél, meg szellemeknél sokkal extrább "láthatatlan" lényekről is olvastam..

csak tudod az a szitu, hogy ha léteznek is nemigen fognak velem/veled kapcsolatba lépni, és semmi közük az életemhez, a valóság sokkal prózaibb, majd ha dolgozol megérted, és nem lesz már időd/energiád ilyenekkel foglalkozni.. szvsz

sajnos :D

2010. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:
ennyi erővel,akkor a sellők nem hisznek az emberekben.><
2010. aug. 15. 15:02
 27/64 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem házisárkányok igenis vannak. Egyik példánnyal együtt is élek!
2010. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim válasza:
5%
De buta vagy,a házisárkány nem misztikus lény. Ők igenis léteznek! :)
2010. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
én hiszek a háziviziloban és a zoknievö manoban..ezeket saját élményekre alapozom mer mindig eltünnek a félpár zoknijaim és egy csomo dolgom:DDD...de ennyi erövel annyi ilyen kitalált baromság létezhetne...ezen is láccik az emberek jodolgukban azt sem tudják mit találjanak már ki...te is ink foglalkozz értelmesebb dolgokkal ne ilyen hülyeségekkel
2010. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:

már ha léteznek sellők..

viszont ha a 387. dimenzióban léeznek sellők, és ott nem léteznek emberek, akkor azok a sellők, lehet hogy hisznek az emberekben.. vagy nem.. vagy fikázzák egymást a gyakorikérdések.sellők odalon..

XDDDDDDD

2010. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!