Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen misztikus lényekben...

Milyen misztikus lényekben hiszel?

Figyelt kérdés

Én sellőkben,boszorkányokban,(nem az ilyen jóslásos izékben),szellemekben.

Csak normálisan írjon mindenki. Köszönöm.


2010. aug. 15. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
amúgy ezt a fórumot igenis az iylen hülyéknek találták ki,akik elhiszik,amit mások csak a képzeletükben valósítanak meg...és akkor még te bunkózol le minket,hogy mekkora parasztok vagyunk,hogy ilyen választ adunk neked...hát megbocsáss,de inkább neked kéne elgondolkodnod a lelki világoddal kapcsolatban...és nemtudom,ha már így gondolod,hogy a sellő létezik,akkor meg miért bunkózod le azokat,akik azt írják,hogy őkj a spagettiszörnyben hisznek?mert hülyeség?mért a sellő nemaz?nekünk is akkor ezt kellett volna írnunk neked egyből,hogy te bunkó?azért az értelem megnyílvánul ebben az ezotéria nevű fórumban...
2010. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
34%
A kérdező rá van kattanva a sellőkre.H2o rajongó miben fogadunk?11 éves lányom is imádja,de még nem állt elém azzal hogy léteznek -e sellők/hála istennek/valószínű külömbséget tud tenni film és valóság között.Neked is meg kéne már tanulni.És egyáltalán miért csodálkozol rajta hogy nem veszik komolyan a kérdésed?!Mégis mire számítottál?Normális emberek körében erről nem tudsz beszélgetni,lehet hogy a dilinyósok körében nagyobb sikerrel járnál.
2010. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:
szeretem a h2o-t képzeld. de nem olyanokban hiszek,hogy az emberek sellők. szerintem biztos,hogy léteztek/léteznek. amúgy 13 éves vagyok.
2010. aug. 15. 15:29
 34/64 anonim ***** válasza:
oké,hoyg 13 éves vagy,de azért már ennyiidősen is tudnod kéne ilyeneket,hogy mi létezik,és mi nem...pl az űrállomás létezik,de a halálcsillag nem...remélem ezzel is segítettem
2010. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen akkor inkább menny jáccani a sellöbarbikkal ha annyira hiszel bennük:)
2010. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
Repülő rákban, hódító hódokban, Kenny McCormick szellemében, a Dalai Lámában.
2010. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

jól van na egy lánykának megengedhetünk egy ilyen kérdést,

és felnőtthöz méltóan azt a választ kell adjuk, hogy nyugodtan higgyél bennük, lehet hogy léteznek, csak az a szitu hogy ember lánya/fia még egyet sem látott a történelem szerinti, újkornak nevezett világban..


hagy legyen még kicsit gyerek - úgy is fel fog nőni - sajnos - de ez mindünk sorsa

2010. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim válasza:
Angyalokban. Az ufókban: mert szerintem más bolygókon is élhetnek olyan figurák, mint mi. Olyan helyeken vannak ahova mi még nem jutottunk el.
2010. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

-Kiszel Tünde

-Benkö Dániel

2010. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:

Tényleg! A háziviziló :D かわいいいいいい!!!

Nekem kell egy! Szerintetek mennyit ehet? X3

2010. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!