Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap este láttam egy szellem...

Tegnap este láttam egy szellemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyébként csak érezni szoktam, hogy ott vannak. De tegnap este láttam is ahogy a mamám ajtaja előtt ált, mivel voltam kint wc-n. Annyira megrémültem a látványtól, hogy siettem a kézmosással. Aztán felpillantottam a tükörbe és akkor láttan, hogy elsuhant mögöttem. Akkor már úgy megilyedtem, hogy meg sem töröltem a kezem, hanem rohantam a szobámba.

(ciki: Aztán tesóm mellé fekve tudtam elaludni. 🥺)


2021. jan. 14. 07:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
40%
Halucinálás, skizofrénia
2021. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
37%

Lehet hallucináció, de lehet szellem is. Visszamaradt energiák, stb. Nyilván aki szerint nincs semmi a halál után, az egyből bolondnak titulál, pedig ő sem tudhatja biztosan, hogy mi vár ránk, ha meghalunk.

Próbáld ki az imákat, mást nem tehetsz. Ha nem bánt, nincs mitől félni. Ha rossz szándékú, akkor az úgyis kiderül.

2021. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
42%
Kérjél a paptól szentelt vizet és le kell önteni vele .
2021. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Angel3000 ***** válasza:
36%
Szia! Ki halt meg mostanàban a környezetedben!?
2021. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem halt meg senkim.
2021. jan. 14. 14:22
 16/29 anonim ***** válasza:
40%

Jönnek mennek, ne foglalkozz vele, hacsak nem rendszeres és zavaró.

Amikor látsz -vagy érzel egyet, magadban némàn küldj felé fényt, szeretetet.

Többen írták, hogy Mihály arkangyalt hívni, és segítséget kérni, az igazi Jolly Joker akár még egy durva helyzetben is, szóval az is helyes, de amikor egy-egy szellem feltűnik és elsuhan, nem szükséges.

2021. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
18%

Szia

Nyugi én is szoktam őket látni én nekem 12 éves koromba volt amikor elköltöztünk akkor az új házba láttam őket sokszor nagyon féltem tőlük és egyszer amikor otthon maradtam pár órára egyedül akkor is láttam őket de annyira megidtem hogy elestem és eltört a lában, nem tudtam felállni és akkor már ne volt menekvés előlük, közelebb jöttek és felém hajoltak én erre kifaggattam őket és olyasmiket mondtak hogy ők voltak régen ez a ház tulajdonosa még neveket is mondtak. De mire visszaértek a szüleim én akkor már kómában voltam és csak 22nap után ébredtem fel akkor elmondtam mindent a szüleimnek, hinni akartak nekem ezért megnézték a neveket amiket mondtam hogy mondták azok a szellemek, és tényleg ázok a nevű emberek voltak az előző elötti tulajdonosok és tűz balesetben haltak meg, aztán hívtak szakembereket hogy hőérzékelőkkel nézzék át a házat és tényleg voltak "hő foltok", volt amelyik mozgott is:/

Aztán hívtak egy ördögűzőt de az azt mondta hogy nem megy neki mert túl "erősek" így hát elköltöztünk és ott már nem volt semmi szellem:)


De a te bajod lehet akár a sok horror film okozta hatás is de lehet hogy tényleg szellemek, de ha azok akkor tedd azt amit én faggasd ki őket és kérdezz meg tőlük mindent pl.:

Mit akarsz?

Miért vagy itt?

Honnan jöttél?

...

Nézz szembe velük és tudj meg mindent róluk.

Lehet hogy jót akarnak, nem tudhatod.

2021. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
45%
Az elejét rosszul írtam mert már nem látom őket mert itt nincsenek
2021. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Nem nézek horrort. Frászt kapok a sok kamu sztoritól. Ilyesztő a film, de nem köt le. Úgy meg nem lehet filmet nézni, hogy inkább eljárok mosni, vasalni.


Egyébként nem félek alapból a szellemektől.

2021. jan. 14. 16:38
 20/29 anonim ***** válasza:
56%
Kérj tőlük albérleti díjat. Borzasztó hogy fizetsz a lakásért, mert vagy megveszed, vagy bérled, aztán ingyen ott laknak.
2021. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!