Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg szellem volt?

Tényleg szellem volt?

Figyelt kérdés

Először is fontos tudnivaló hogy hat éve a temető mellet lakunk,és semmi különös nem történt kivéve egy álltólag,a szomszéddal.Szóval mikor Micheal Jackson meghalt egy barátommal és a hugommal úgy gondoltuk jó buli megidézni őt,és megkérdezni hogy halt meg.Igaz nem nagyon hittünk ebben a szellemes izében de hátha.Elkezdtük "megidézni" ahogy azt a neten olvastuk,de a felénél nagyon beijedtünk.Ezt félbehagytuk,többet szóba se hoztuk.Néhány héttel később a szomszédom mesélte,hogy rgyik éjjszaka felébredt,mint mindig,és a TV előtt látott egy fehér öltönyös alakot,aki hasonlított Jacko-ra.Becsukta a szemét,újra kinyitotta,és még mindig ott volt.Állítólag addig ott állt még el nem aludt,mert ő nem mert felkelni,felkapcsolni a villanyt ilyesmi.Lehet,hogy nem csak kitalálta,és tényleg ott volt?Esetleg az általunk megidézni kívánt szellem jelent meg nála?És akkor ha kamu,mert én nem tudom mit higyjek,ez a video mi?

http://www.youtube.com/watch?v=zhq9l3c7XgA

Nézzétek végig.Látjátok az alakot átsétálni a folyosón?


2010. aug. 11. 18:55
1 2
 11/14 Phoney ***** válasza:
"És akkor ha kamu,mert én nem tudom mit higyjek,ez a video mi?" - Hogyhogy mi? Ilyet 30 éves filmtrükkel is lehet volna hamisítani. (Ma meg már élő embert is lehet hitelesen animálni. Üdv 2010-ben.)
2010. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
régi házaknál előfordul...vagy lehet csak médiafogás
2010. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
a videó az nyilván baromság. több millió ilyen videó van fent a neten. és az is igaz hogy sötétben tényleg látunk alakokat főleg ha csak épp akkor kelsz fel, mert szinte még félálomba vagy. én is egyszer keresztapáméknál aludtam és felkeltem az éjszaka közepén és azt láttam hogy ott ül a fotelben és engem néz (képzelheted milyen rémisztő volt). Na de visszatérve az esetre azért lehet van benne valami, pedig én nem hiszek a szellemidézésekben
2010. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 nem kamuzok! ***** válasza:
ez beteg!! félek:S és szellemek vannak!!
2011. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!