Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg szellem volt?

Tényleg szellem volt?

Figyelt kérdés

Először is fontos tudnivaló hogy hat éve a temető mellet lakunk,és semmi különös nem történt kivéve egy álltólag,a szomszéddal.Szóval mikor Micheal Jackson meghalt egy barátommal és a hugommal úgy gondoltuk jó buli megidézni őt,és megkérdezni hogy halt meg.Igaz nem nagyon hittünk ebben a szellemes izében de hátha.Elkezdtük "megidézni" ahogy azt a neten olvastuk,de a felénél nagyon beijedtünk.Ezt félbehagytuk,többet szóba se hoztuk.Néhány héttel később a szomszédom mesélte,hogy rgyik éjjszaka felébredt,mint mindig,és a TV előtt látott egy fehér öltönyös alakot,aki hasonlított Jacko-ra.Becsukta a szemét,újra kinyitotta,és még mindig ott volt.Állítólag addig ott állt még el nem aludt,mert ő nem mert felkelni,felkapcsolni a villanyt ilyesmi.Lehet,hogy nem csak kitalálta,és tényleg ott volt?Esetleg az általunk megidézni kívánt szellem jelent meg nála?És akkor ha kamu,mert én nem tudom mit higyjek,ez a video mi?

http://www.youtube.com/watch?v=zhq9l3c7XgA

Nézzétek végig.Látjátok az alakot átsétálni a folyosón?


2010. aug. 11. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

HA szegény Michael mindenhol ott lenne ahol megidézik akkor percenként rohangászna egyik helyről a másikra :)

Van olyan hogy az ember félálomban lát,hall dolgokat.Én azt láttam amint egy macsek odaül mellém.

2010. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Nemhiszem Májkol Dzsekszon a mennybe van nyugodjon békében

R.I.P 1958-2009

2010. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

it isn'true.my brother-in-law who is cameraman says this video was edited by the tv cameraman crew.



erről is ennyit...szellemek nincsenek

2010. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyennel nem szabad játszadozni. Minden ilyen esetben érdemes egy hozzáértőt hívni, mert lehet hogy a szellem nem tud megfelelően visszajutni a "helyére". Szerintem lehet a dologban valami, én hiszek az ilyesmikben.
2010. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor a szomszéd kamuzott.Vagy csak képzelte.Utolsónak:Azóta semi különöset nem észleltünk,szerintem ha tényleg létezhet az a szellem,és tényleg ittvolt,akkor is már rég elment.:)
2010. aug. 12. 12:50
 6/14 Phoney ***** válasza:

Én nem vagyok egy agypárti, aki szerint minden képzelődés, de sötétben tényleg minden emberalakút azonnal embernek hiszel, ha félsz akkor meg főleg.


Sötétben könnyű "képzelődni", mert nem nagyon tudod felmérni, hogy a sötét, homályos képből mennyi valódi, és mennyi "társítás".


Ez olyasmi, mint hogy egyesek a semmiről is "éreznek" meg "látnak" dolgokat, ha azt mondják nekik a szőlőcukorra, hogy ettől a portól haluzni lehet:D

2010. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a szomszédod tudott róla hogy ti meg akartátok idézni Michael Jacksont?mert ha nemtudott róla azelőtt,és elvileg őt látta akkor......
2010. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudott róla.Nem mondtuk el neki.
2010. aug. 14. 12:11
 9/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:18 vagyok....



akkor ez érdekes.......nemmondom ki hogy akkor őt látta,de nem is vetem meg ezt a feltételezést....

én hiszek a szellemekben...

2010. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

it isnt true my brother in law who is a cameramen says this video was edited by the tv cameramen crew


youtube on ezt írta ChieNakamuraSeiyuu vagy mi a tosz...tehát még a videó is fake...

2010. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!