Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek csak bemesélem...

Szerintetek csak bemesélem magamnak?

Figyelt kérdés
Még egy 5-6 évvel ezelőtt laktunk egy megközelítőleg 100 éves házban. Akkoriban mindig láttam egy "szellemet" a lakásban...Egy szőke hajú copfos kislány fehér ruhában, és folyton az akkori Wc környékén láttam. Aztán elköltözünk. Most, talán egy hete megint láttam az egyik barátnőmék házában egy pillanatra és kimondta a nevem..... Aztán még a barátom házában is láttam hátul a kutyaólnál, integetett és nevetett rám.....Lehet hogy pszichologikushoz kéne mennem?
2010. aug. 11. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Uh, hát én nem tudom, én szívrohamot kapnék egyből a tuti.

Csak belegondoltam és már kirázott a hideg :)

2010. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is láttam 1 szellemet a régi lakásunkban, de az nem szólt hozzám, csak így kisétált a konyhába :/ az meg ilyen nagyon izmos volt. Attól is halálra paráztam magam :) Pláne ha még rámnézett volna, vagy hozzámszól, esetleg integet, és még ha követne is át egy másik lakásba. Az nagyon kemény. Hát a fene tudja hogy mi lehet ez.

Lehet tényleg 1 szellem, de az is lehet, hogy agyhiba. Én nem tudom. Ha orvoshoz mész az biztos megmondja hogy agyhiba.

2010. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

nem láttál szellemet mert nem léteznek.

voltam már temetőben éjfélkor, voltam már 200 éves kihalt házban sötétben mégsem találkoztam se zombival, se szellemmel, se vámpírral, se SP-vel.

aki hisz az ilyenekben az bemeséli magának csak ezeket.

2010. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

nem lehet, hogy wc re akart menni a lanyod, te meg nem ismerted fel?


velem is volt mar ilyen. olyan reszeg voltam h nem nyitottam ajtot a lanyomnak. Aztan meg felbaszott a sok csongetessel es miutan kinyitottam ossze vissza vertem. azota o lat copfos kislanyokat ejjelente

2010. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem. Ahhoz még fiatal vagyok, mert még a 18-at sem töltöttembe.....
2010. aug. 12. 09:16
 6/14 anonim ***** válasza:
ezt az egészet vagy kitaláltad mivel a szellemek sokszor coffos kislányok , de gondoljatok már bele IGEN BIZTOS coffos kislány lesz sorozatgyilkos és támad le mindenkit mint a : Kör 1&2 ben ami film meg a F.E.A.R 1&2 játékban , igen Chucky is folyton visszatér DE CSAK FILMEN! , persze majd 4-5 éves coffos kislány fog téged megölni...haggyátok már ezeket a meséket...vagy legalább jobbat találjatok ki
2010. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ki a fene sz*rik be egy szellem gyerektől?
2010. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
..l.. -.-
2010. aug. 13. 14:00
 9/14 anonim ***** válasza:

ismered a F.E.A.R. nevű játékot?:) (Fuck Everything and Run)

nade viccen kívül azis 1 ilyen kislányról szól

amúgymeg valószínűleg 1 olyan halott kislány lehet akivel kedves voltál és szeretett, esetleg rokon, v csak épp látott és szimpi voltál neki :) Az se kizárt h angyal :)

2010. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
XDDD ez aranyos
2010. aug. 28. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!