Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így van, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így van, vagy csak bemesélem magamnak h bármi is lehetne?

Figyelt kérdés

Van egy csaj bejött és még most is bejön, szal megtudtam h nem vok az esete pedig rám mosolygott párszor stb jah és ezt a haveromnak mondta, az a lényeg h el telt 3 hét és ez idő alatt nem néztem a szemébe, kinyitottam neki az ajtót rá se néztem stb, de úgy vettem észre mintha akarná h nézzem xD. Ma is tesink volt és ott ment előttem fel-alá, és miután elmentem onnan az után ment el ő is,+ nézeget is és nem tom eldönteni h most mivan...


csajok ti csinálnátok ilyeneket annak érdekében h valakinek az érdeklődését felhívjátok úgy h tudjátok h valószínűleg az illető tudja h nem jöttök be neki?


vagy ez az egész csak tévhit és csak bemesélem magamnak... :D


16F


2011. máj. 23. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem bejössz neki
2011. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TOMAtm ***** válasza:
bmeg most komolyan,attól félsz h beégsz vagy csak simán besz*ri vagy?ha tetszik a csaj menj oda és csinálj valamit.elég ha összeakad a pillantásotok,mosolyogj rá vagy valami.ha elfordítja a fejét akkor nem jössz be neki,ha visszamosolyog vagy elkapja hirtelen a tekintetét akkor lehet valami.utána próbálj meg vele beszélgetni valamiről.aztán onnan már csak egy lépés a randi.
2011. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oks megpróbálom ezt a mosolyos dolgot és ha lesz vmi viszonzás akkor kezdeményezek :D kösz skacok : )
2011. máj. 23. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!