Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért félek a szellemektől...

Miért félek a szellemektől hogyha nem is nagyon hiszek bennük?

Figyelt kérdés
Néha amikor a házamban egyedül vagyok, főleg sötétben szoktam furcsa zajokat hallani, meg mintha valaki lenne a környezetemben, és félek hogy szellem. Pedig nem nagyon hiszek benne.
2010. aug. 8. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert bizonytalan vagy a létezésükkel kapcsolatban. A "pedig nem nagyon hiszek benne." arra utal, hogy egy "kicsit azért hiszek benne". Ez a dolog magyarázata.
2010. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most egyedül vagyok egy elég nagy helyen és attól félek bármikor megjelenhet egy szellem. tudom hogy nem fog de félek hogy megjelenik valami ijesztő
2010. aug. 9. 00:06
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Amit nem ismer, attól általában fél is az ember. Ezek szerint pedig mégis hiszel bennük valamennyire. Már csak azt kellene elhitetned magaddal, hogy nem árthatnak neked.
2010. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hülyeség hinni bennük , régen én is féltem hogy bármikor megjelenhet egy ( este amikor egyedül alszok ) , de annak nagyobb az esélye , hogy repülni kezd a ház és közben megkér , hogy csatoljam be a biztonsági övet.... szellemek nincsenek csak valaki kitalálta őket terjesztette és sokan hisznek bennük és látnak is sokan persze én meg esténként sellővé változom...nem kell ostoba kitalációkban hinni...
2010. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
12%

Szellemek igenis léteznek... Abban a házban élek ahol nagypapám meghalt, szoktam érezni a közelségét ha egyedül vagyok, mintha valaki figyelne, egyszer üzent is, és megfogta a vállam. Ezaz most mindenki hülyének néz majd... :) Mind1 hogy ki mit hisz hazudk-e vagy sem de az van.


A kérdezőnek meg: lehet hogy olyan eseményt láttál akár a tv-ben vagy bárhol ami ennyire megérintett belülről, hogy nem tudsz elszakadni tőle. És lehet h tényleg szellem, de ne félj tőle. Ha ártani akarna megtette vna már.Szolj hozzá, mond el neki, hogy mit érzel, hogy félsz, neked is könnyebb lesz :)

2010. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
75%
Szellemek léteznek! Az egyik megrántotta a melltartópántom!! XD
2010. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
11%
En is hiszek bennuk. Volt alkalmam tapasztalni olyat amit masnak nem kivanok. De szerintem te tul sok thriller-t nezel.
2010. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha akart volna már bántott volna...hogyne ..talán azért nem bántott mert NEM LÉTEZIK!..lámák ( nem a kérdező )
2010. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó jól megmondta.
2010. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszótá szellem hmm hiperfakó börtön bratyó
2010. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!