Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most ez akkor mi? (Kérdésed...

Most ez akkor mi? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy plüsskutya a szobám sarkában, és minden napra a számítógépszékem felé fordul. Mi lehet ez mert nem jó az biztos, meg h a telefonom sípol 10-15 másodpercig, és hogy a számítógépemben női hang beszél angolul, amikor nincs megnyitva semmi? :S már kezdek megijedni nagyon. Am szoktam agykontrollozni és van hogy néha valamilyen hang megszólít alfában... Már volt rá péélda hogy beszéltem démonokkal... Most ez akkor mi :S:S:S
2010. aug. 5. 12:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem kéne annyit inni.

Anyagozni sem kéne.

Akkor nincsenek hangok sem és a plüssmaci sem olyan aktív.

2010. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
én értek hozzá. legalábbis az elektromos jelenségekhez:D:D a telefonod azért sípol, mert a géped kábaleiben elektromosság van!! ez berezonáltatja a telefonban található neked bonyolult membránokat! a géped meg azért beszél mert a kikapcsolódási idő kb 30 mp miután kikapcsolod a monitort, és az op rendszer hajlamos szóban közölni azt, amikor kikapcsolás közben telepíti a frissítéseket!! remélem segítettem:D a kutyádból meg vedd ki az elemet:D:D:D:D:D
2010. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Egy démon még is miért segítene neked ? :) Boccs. ^^

Cöhh... Még hogy segített abban h kicseszhess a gyerekkel..Egy démon...Vicces kislány vagy. :)

2010. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

dehülyevagy nemtudsz megkülönböztetni egy plüss-t egy igazi kutyától? persze hogy forog utánad! :D


viccet félretéve. veddfel videóra rögtön kiderül hogy csak a tesód szórakozik xd

2010. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
17:07 temeg mekkora egy ribanc. 'cöhh'
2010. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Oké! Számomra az a nagyon furcsa hogy a világ kb 60%-a hisz istenbe! és ezt ki bizonyította? az is egy kitaláció meg hogy Mária csak úgy teherbeesett aztán jézus feltámadt! Ez is csak egy nagy politikai kamu volt régen! Uhh...

Jéuskába meg istenbe hiszünk de a szellemekbe nem na ne máár...

2010. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!