Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most ez akkor mi? (Kérdésed...

Most ez akkor mi? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy plüsskutya a szobám sarkában, és minden napra a számítógépszékem felé fordul. Mi lehet ez mert nem jó az biztos, meg h a telefonom sípol 10-15 másodpercig, és hogy a számítógépemben női hang beszél angolul, amikor nincs megnyitva semmi? :S már kezdek megijedni nagyon. Am szoktam agykontrollozni és van hogy néha valamilyen hang megszólít alfában... Már volt rá péélda hogy beszéltem démonokkal... Most ez akkor mi :S:S:S
2010. aug. 5. 12:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
igen ezek valamilyen téren ( és ne sértődjön meg senki ) bolond emberek , a szellemeket stb ket az ember találta ki ha kimennék az erdőbe tök egyedül este 1 kor akkor is max 1 mókus támadna le ( vagy eggyéb más) de szellem nem...
2010. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

lenne benned egy félelem nem gondolod?:)

ha nem!

akkor mindenképp próbáld ki!

de elég ha éjszaka teljesen egyedül a házban leülsz a ház geometria középpontjára :)

nem biztos h félelmet fogsz érezni!

de jó energiákat rezgéseket mindenképp megérzed

próbáld ki:)

2010. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
mármint ki? kb 100x aludtam már otthon és nem volt semmi , HA nekem írtad :)
2010. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
*egyedül
2010. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

ne aludj!

maradj ébren :)

2010. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
1 kor szoktam olyankor lefeküdni , de ha szerzel nézőket akik vevők rá felveszem az egész estémet felrakom youtuba ra ( 10 percet max vagy több részben xD tök szar ) és meglátod hogy nincs semmi :D
2010. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A számítógépes hangra van magyarázatom.Ez már velem is megtörtént,hogy a hangszórómból más nyelven beszélt egy férfi,először nagyon félelmetesnek tűnt,mert be sm volt kapcsolva,de rájöttem,hogy mi is ez.A szomszéd utcába költözött egy rádióadóvevős hapsi és sugároz.Na,és ezt hallottam a hangszóróból(telefonból is jött).Az egész utca hllotta és felháborodtak,de még most is sugároz,mert van engedélye.:(Szerintem neked is valami sugárzás okozhatja.Hát a plüsskutyát lehet,hogy anyukád rendezketi,de tudom milyen rossz érzés,ha úgy néz rád,mert velem is volt ilyen.Tedd egy másik szobába és kész.A démoni beszédre csak azt tudom mondani,hogy skrizofrén vagy.
2010. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

de nem szó szerint beszédre gondolok -.-


Hanem úgy aludtam el h de jó lenne ha megszívná az az ember, aki mindig keresztbe tesz nekem, és rá 1 hétre eltörte a lábát az anyja. Így értve "beszéd". ÉS én arra gondoltam h egy démon meg hallotta és kicseszett vele.

2010. aug. 5. 15:04
 19/26 A kérdező kommentje:
a telefon meg akkor sípolt, amikor fel akartam hívni apámat h hogy van, mert nemrég műtötték, és akkor adott ki egy ilyen sípolást, a hang meg valami olyat mondott h "The site is currently unavaliable. Try again later" vagyis az oldal átmenetileg nem elérhető, próbálja meg később. pedig csak annyi volt h bejött az asztal, semmi programot nem indítottam rajta.
2010. aug. 5. 15:07
 20/26 anonim ***** válasza:
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL hallod van egy torrent oldal ahol amikor jön üzeneted bemondja egy csaj hang A FRÁSZ JÖTT RÁM ( már elnézést de kb ezt csak így lehet leírni ) amikor meghallottam nem találtam rá magyarázatot , de nem befostam ( mármint befostam xDD ) de kerestem , hogy mi lehetett ez , és akkor vettem észre hogy akkor beszél amikor üzi jön , és most mondhatjátok hogy " hülyegyerek hát ha azt mondja hogy üzeneted jött akkor rögtön rájöhettél volna " ez igaz de nem lehetett elsőre érteni hogy mit mond xD magyarul ezt megtudják csinálni...
2010. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!