Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most ez akkor mi? (Kérdésed...

Most ez akkor mi? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy plüsskutya a szobám sarkában, és minden napra a számítógépszékem felé fordul. Mi lehet ez mert nem jó az biztos, meg h a telefonom sípol 10-15 másodpercig, és hogy a számítógépemben női hang beszél angolul, amikor nincs megnyitva semmi? :S már kezdek megijedni nagyon. Am szoktam agykontrollozni és van hogy néha valamilyen hang megszólít alfában... Már volt rá péélda hogy beszéltem démonokkal... Most ez akkor mi :S:S:S
2010. aug. 5. 12:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Próbáltad a plüssmacit kimosni? Lehet csak olyan koszos, hogy már csúszik tőle! Vagy miért nem teszed el a fiókba? Ha onnan kijön akkor valaki szórakozik veled. De az is lehet csak anyukád igazítja meg mindig.

2. Sípoló telefon. Rezonál a kábele a gépnek a telefonnal kapcsold ki a hangszórót. A női hang csak kamu nem beszél hozzád senki de az lehet valami gagyi hirdetést nyomatnak neten.

3. Démonokkal beszélni? Mit beszéltél vele? A telefonszámát elkérdet? Csak bemeséled magadnak.

2010. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Am az a plüsskutya olyan nagy h nem férne be fiókba.
2010. aug. 5. 12:16
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Vajon miről beszélgettetek a démonokkal? Elmesélnéd?
2010. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csak annyi volt hogy hozzám szólt egy hang és próbált rábeszélni minden hülyeségre és a "beszélés" csak annyi volt h mondott minden baromságot h csináljam meg, de nem hallgattam rá.
2010. aug. 5. 12:17
 5/26 anonim válasza:
100%
az jó! ne is hallgass rá, legközelebb küld el a pi**ába.
2010. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
hát elég gyenge a fantáziád ha tudatosan netén tudat alatt de ilyen szar story-t találsz csak ki...mozgó plüssmaci eredetibb nem jutott eszedbe? meg démonnal beszélés , mit néztél meg? kör 1-2t , paranormal activity-t? akkor legalább azt találtad volna ki , hogy a plüssmaci beszél hozzád...
2010. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
vagy bocsánat kutya...xD
2010. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

már bocsánat de vannak ehhez hozzáértő emberek :)

és az itt előttem szolok egyike sem az!

akkor miért válaszol?


mellesleg ez a hangos dolog velem is előfordult már!

talán még két éve!

amikor kikapcsoltam a számítógépet utána ilyen rádió szerű hangon beszélt valami!

de ez nem csak én gépemnél!


tehát amit írtál nem oltári baromság!

és kíváncsi lennék egy olyan ember véleményére aki ért is hozzá és nem anélkül ossza itt az észt :)

2010. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
És aki ért hozzá az miért ért hozzá??? mert átelte már na ne nevettes.." olyan ember aki ért hozzá" közhelyes duma lett ez már...és az olyan ember " aki ért hozzá" azis bolond azért ért hozzá xD
2010. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

ért hozzá annyit jelent hogy rendszeresen foglalkozik a témával :)


talán még gyermek vagy esetleg 20-as éveid éled és nem történtek az életben még veled megmagyarázhatatlan dolgok!

pedig hidd el egy rakat van :)

amire az ember egy életen át nem tudja a választ:)


az ilyen emberek akik olyan kérdéshez írnak amihez esetleg semmi közük kissé lelki szegénynek és magányosnak tűnek :)

vagy érdekel a téma téged csak úgy gondolod ezek bolond emberek!

tévedsz :)

2010. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!