Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megharagudott ránk az apáca?

Megharagudott ránk az apáca?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron poénból "megáldottuk" a szobánkat. Nem vagyunk vallásosak, meg sem vagyunk keresztelve, de felírtuk azt a 20+G+M+B+09-et, amit a pap szokott, ha megáld egy helyiséget.Ezután a húgom egy éjszaka egy fehér ruhás apácát vett észre, amint nagyon dühösen keres valamit a könyvespolcon, egy-két könyv le is esett. Pár nap múlva én is láttam, akkor már kevésbé volt haragos, de nem tűnt túl békésnek sem...Persze beparáztunk és másnap reggel letöröltük az "áldást" az ajtóról, azóta semmi különöset nem tapasztaltunk.Lehetett ez egy felbolygatott lélek?
2010. aug. 2. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett.:S Simán megeshet. Legközelebb vigyázzatok az áldásokkal:)
2010. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Uha :O Ez durva.

Mond már el h pontosan mit is csináltatok ez engem is érdekel xDD :D mivel írtátok fel??

Bár én se vagyok keresztény.xD de érdekel:D

2010. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne bolygassátok az ilyen dolgokat. (Nem vagyok benne biztos, hogy ezek léteznek, de amiről nem tudjuk, hogy hogyan működik, azt talán jobb békén hagyni.)


Szerintem simán lehetett az, úgyhogy legközelebb ne. :)

2010. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez fura, ilyet még nem hallottam, de lehet. Azt javaslom, ne csináljatok ilyet. Poénból nem kell bolygatni semmit, pl a szellemidézés is veszélyes lehet. Legjobb lenne felszentelni a lakást. A füstölők is segítenek. De ha már megszűnt, akkor szvsz ne foglakozzatok vele.
2010. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
nem lehet hogy csak anyud kereste a "kamasutra" cimu konyvet?
2010. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!