Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek értelmes lények?

A szellemek értelmes lények?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy a szellemek amikor nem kísértenek, vagy éppen nem érintenek meg, akkor mit csinálnak? Teázgatnak, beszélgetnek? Ők tudják, hogy ők szellemek és mi nem? Miért nem kezdeményeznek értelmes kapcsolatot, ha már tárgyakat tudnak mozgatni? Ha egy kísértetházat lerombolnak, akkor mi lesz a szellemmel? Mint látjátok, nem igazán hiszek bennük, mert nem sok értelmét látom a videóknak, jelenéseknek, ha én kísértet lennék biztos, hogy egy női öltözőben laknék :)
2010. júl. 28. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Én hiszek a szellemekben de nem tudóm hogy menyire értelmesek , elkénne velük beszélgetni :) szellemek márpedig léteznek :)
2010. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Hát én úgy képzelem el mint ahogy az egyik kérdező irta múltor:


Van pl egy kisfiú az uton de mire vissza nézel nincs ott..


Nem kell mindent szellemekre fogni de ez fura... :/

2010. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak akik tudják hogy halottak, de vannak akik nem (hirtelen halállal halt emberek)és élik tovább az "életüket"; sokan kötődnek valamihez (tudatosan vagy a nélkül), egy tárgyhoz, emberhez (mint esetemben), házhoz, szobához, de ez csak egy feltételezés mert az más, hogy én hiszek bennük meg az, hogy mi az igazság. Nekem volt dolgom egyel bár lehetséges, hogy csak összejátszottak a dolgok, de végülis jó hinni valamiben. És ha léteznek is szellemek akkor nem kukkolással töltik az idejüket :D
2010. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!