Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek értelmes lények?

A szellemek értelmes lények?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy a szellemek amikor nem kísértenek, vagy éppen nem érintenek meg, akkor mit csinálnak? Teázgatnak, beszélgetnek? Ők tudják, hogy ők szellemek és mi nem? Miért nem kezdeményeznek értelmes kapcsolatot, ha már tárgyakat tudnak mozgatni? Ha egy kísértetházat lerombolnak, akkor mi lesz a szellemmel? Mint látjátok, nem igazán hiszek bennük, mert nem sok értelmét látom a videóknak, jelenéseknek, ha én kísértet lennék biztos, hogy egy női öltözőben laknék :)
2010. júl. 28. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Szellemek márpedig nem léteznek, ezért róluk többé szó se essék!
2010. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
A filmeken és számítógépes játékokban alig értelmesebbek mint egyes emberek.
2010. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hm. Pont ezért kérdezem, mert nem hiszek bennük és semmi értelmét nem látom ezeknek a szellemes videóknak, nem tudom miért hisznek bennük emberek. Arra akarok rávilágítani, hogy egyszerűen semmi értelme annak, hogy megjelenik egy szellem és megijeszt, vagy nem tudom. Azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik hisznek, hogy hogy képzelik el ezt az egész szellem-létet. Az ilyen kis bunkók mint az első pedig nem érdekelnek, a kérdésem értelmesebb, mint a válaszod.
2010. júl. 28. 18:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez első válaszát törölték, úgyhogy az előző kommentem vége tárgytalan :) Várom az építő ötleteket, tényleg érdekel, ki hogy gondolja.
2010. júl. 28. 19:20
 5/13 Máté98 ***** válasza:
69%
A szellem értelmesebb (lenne) mint az aki kitalálja-.-"
2010. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben azért hisznek a szellemekben, mert félnek attól, hogy a halál után nem lesz semmi, és még az is jobb alternatívának tűnik számukra, hogy szellemként jönnek vissza repdesni.


Pedig az, hogy nem lesz semmi az nem azt jelenti, hogy örökre a sötétben fogsz lebegni, hiszen nem fog működni az agyad, amivel érzékeled a világot.


Milyen volt számodra mielőtt megszülettél? Semmilyen!

Na a halál után is olyan lesz, pont emiatt nem kell félni tőle...

2010. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

41% igazad lett.

volt álom, nincs álom.

Volt Saddam, nincs Saddam

2010. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"41% igazad lett.

volt álom, nincs álom.

Volt Saddam, nincs Saddam"


Pontosan. :)


Úgytűnik a modik "zéró tolerancia politikát" vezettek be az ezoterikát logikusan kritizálók számára. Lehet kéne egy "ezoterikakritika" altéma, ahogy "valláskritika" is van a vallásnál.

2010. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ejha.

Az utolsó két mondató jó kis nyelvtörő.

Olvasd csak vissza. Alig bírtam felolvasni a kollégámnak:D

2010. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg. sok "kt-kt-kt" mintha Csehül lenne XD
2010. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!