Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olyan mint ha látnák alakokat,...

Olyan mint ha látnák alakokat, egy pillanatra veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Elég félelmetesek , sötét árnyakat vagy éppen egy nőt szoktam látni de mért van ez?Lehetnek szellemek?
2010. júl. 28. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, este mindig megtévesztenek a tárgyak vagy egyéb dolgok, amikre furcsán esik rá a fény..

Sajnos eléggé ilyedős típus vagyok.. :(

2010. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem folyamatosan megtörténnek ezek a dolgok:( utálok elaludni esténként, pedig feloltott lámpánál alszok, de akkor is furcsa alakokat látok elsuhanni a tükrösszekrényem előtt, néha szólít valaki, és a kutyusom is ilyenkor nagyon figyel és folyamatosan röfög. Ijesztő ez az egész.


17/L

2010. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Én is szoktam látni, eleinte azt mondtam biztos hallucinálok, de nappal is látok. Meg az erős szagok, hirtelen a semmiből, meg hasonlók, meg az álmok is.

Gyötör engem elég sok ilyen, csak az lenne jó ha tudnám kezelni.

A kutyák látják szellemeket, és kisgyerekek is 4 éves korukig.

22F

2010. júl. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Az epilepszia egyik fajtája.
2010. júl. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Jó az anyaaag.
2010. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat. Velem is szoktak ilyenek történni és hát nagyon meg szoktam ijedni ezektől a dolgoktól.Hát elég félelmetesek :(
2010. júl. 28. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is gyakran láttam, látok ilyeneket. Gyanítom, már a képzeletünk játszik velünk a sok rémhír, film után. Tizenévesen még olyan is előfordult velem, hogy többször azt éreztem, mintha meglökött volna valaki egy kicsit.

De ha szellemek lennének, annak örülnünk kellene, mert akkor találkozhatunk majd szeretteinkkel! :)

2010. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy az a szerettünk,lehet valami gonosz!! :O

De nekem még nem volt ilyenben élményem...

Csak:


Múltkor felébrettem kinyitottam a szemem és mint ha barátnőm látnám fekete fehérben.

Persze él! Ezért nem lehetett szellem

2010. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez azért van mert akkor ébredtél fel...:D

Amúgy ilyenek velem is történtek/történnek.:/ Igen este mindig...nappal a szemem sarkából szoktam.

Nem tudom mi ez, vagy hogy, de már nem zavar annyira, mint régebben. Jó talán kicsit megijedek...:$ :D:D

2010. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!