Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » LélekvándorláS? Ez mi pontosan?

LélekvándorláS? Ez mi pontosan?

Figyelt kérdés

Aki ért hozzá és a menetét képes leírni annak nagyon örülnék.

Előre is köszönöm.


2010. júl. 24. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Akik ebben hisznek, azok úgy gondolják, hogy a lélek halhatatlan. Az emberi test halálával nem szűnik meg a létezése, a halál után - különböző állomások után - újra megszületik a földre egy másik testben, és így tovább. A pontos meghatározását nem tudom, de ez a lényege, és azt google-n úgyis megtalálod.

Egyébként, ha érdekel mélyebben a téma, akkor olvasd el a Lelkünk útjai című könyvet, netről is le lehet szedni, hasonló témákkal is foglalkozik.

2010. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

értem és szerinted/szerintetek megfelelő meditációs gyakorlattal és megfelelő lelki erővel és koncentrációval magam is megláthatom a lelkemet és az eddigi életemet?

A meglátást ne szó szerint értsétek.

2010. júl. 24. 17:38
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
A lelket folyamatosan tapasztaljuk, mivel ez a parányi szikra tartja fent az egész testet. Szóval ha ez a lélekszikra eltávozik a testből akkor következik be a halál. A komoly yogik képesek akár előző életeikre is visszaemlékezni, bár ehhez nagyon nagy lelki erő kell.
2010. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ÉS hogyan tehetek szert több lelki erőre ?

Vagy lehetséges ez?

Gondolom igen.

2010. júl. 24. 18:06
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Persze hogy lehetséges. A yogik általában mantrákon meditálnak. Ez hozza a lelki erőt. Sok mantra van általában a legnagyobb erőt Isten nevei adják!
2010. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Wáú ezt kifejtenéd nekem nagyon érdekel ez az egész...

Igaz hogy fiatal vagyok bár annyira nem de van még mit tanulnom.

2010. júl. 24. 19:02
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Hehe én is fiatal vagyok XD

Szóval ha sokáig (tényleg sokáig) Isten nevein meditálsz, akkor az elméd folyamatosan megtisztul és egyre erősebb lesz a lelki erőd. Fú erről nagyon sokat tudnék beszélni. Nem lehet ezt priviben megoldani? :)

2010. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 BlackSword ***** válasza:
Isten nevét feleslegesen a szátokra ne vegyétek/képernyőre ne vessétek... Istennek semmi köze az ezoterikához... Egy napon sem lehetne ezt a két dolgot említeni...
2010. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Szóval nincs Mennyország hanem megszulettek más ember, állat képében?

Én nem tudom mi lesz velunk de hogy valami az biztos!

2010. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
van Mennyország és csak azok születnek állatnak akik úgy is élnek...
2010. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!