Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt lehetséges megvalósítani?...

Ezt lehetséges megvalósítani? Lassan bedilizek. =S

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy léteznek szellemek, sokan hogy nem, én a kettő határán vagyok.=S

Volt már(főleg mikor ilyen storykat olvasgattam), hogy alig mertem elaludni is.=S

Gondolom hallucináltam, de olyanra is volt már példa, hogy nagyba gépeztem és egyszercsak, azt hittem, hogy átjött hugom és ő akart megijeszteni(ő ért hozzám), oda is kaptam hirtelen a helyére, és abban a pillanatban oda is néztem, a szobában meg senki sem volt.=S

Régebben mikor még nem annyira hittem bennük(és nem "tojtam be" tőlük) olyat is éreztem, mintha valami hidegség "érne hozzám"-ezt így elalvás előtt...akkor még nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, de mostmár komolyan nem tudom mit higyjek.= /


2010. júl. 22. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit rúgj be, mert attól iszonyú bátor lesz az ember. Úgy szembe mersz majd nézni a szellemekkel.

Hidd el, hogy akkor semmi sem fog történni! Sehol egy szellem, aki valóban ott lenne. Egyszerűen azért, mert "nem félsz tőlük", nincs benned félelem.

Csak akkor történnek ilyenek, ha benned van a félelem és az agyad a félelemből szörnyeket kreál, ugyanis fura módon csak így tudja megoldani az "ismeretlen"-nel való problémáját, mert az "ismeretlennel" nem tud mit kezdeni, ezért "arcot" ad neki. Ilyen pl. a szellem.

2010. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Az elsővel egyáltalán nem értek eggyet!!!

A husvéti nyuszi igenis létezik!!!

2010. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Figyelj! Nyáron énis olvasgattam szellemes dolgokat teljesen átmosta az agyam majdnem egy hónapig nemtudtam aludni!

Kerüld ezt a témát, főképp este!

Az érintés meg különös, énis úgy vagyok, mint te hiszek is bennük meg nemis, ha hideget is éreztél akkor tuti szellem! Csak nyugi nemekll tőle félni. Ha eddig nem bántott nemis fog! :)

2011. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!