Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek vámpírok?

Szerintetek léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Megmndom őszintén, én nem vagyok vámpír rajongó, de mostanában van ez a vámpírláz és érdekel. Bizonyítéknak mondható van erre ?
2010. júl. 16. 10:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem léteznek, az emberi képzelet szüli a "démonokat".
2010. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se léteznek! Nagyon meglennék lépve, ha mégis bebizonyosodna az ellenkezője.
2010. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Markus Heitz könyvét olvasd el...
2010. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
az tényleg nagyon jó könyv! Markus Heitz: Vámpírok! Vámpírok!
2010. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pesten(asszem) van vámpír kávézó, ha fiatal vagy lehet hogy nem engednek be, de egy régebbi barátnőm oda járt néha.Szeretik azthinni hogy vámpírok : D
2010. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Veky ***** válasza:
Dracula létezett... Sokan vámpírnak mondták, és onnantól kezdett még jobban beindulni. Azonban nem léteznek, csak már unják a többi sci-fit és az űrös dolgok ötletéből is kifogytak... Szóval mindig kitalálnak valamit, amiből jó sok pénz jön be...
2010. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 fruzsikaa2001 válasza:
Nem vagyok Alkonyat fan de nem mondom hogy nem léteznek,mert attól hogy nem látott senki az nem azt jelenti,hogy nem léteznek.De ki tudja?
2013. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!