Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezek mivel magyarázhatóak?

Ezek mivel magyarázhatóak?

Figyelt kérdés

Egyiknap egyedül voltam itthon este. A szobámban gépeztem, ajtó nyitva, és egyszer csak azt hallom, hogy valaki kihúzta a széket a konyhában. Kimegyek körülnézni, nem látok senkit. Aztán a parketta elkezdtett kopogni anyám szobája felé, úgy, mintha járna valaki arra (aki nem én voltam :D). Visszamentem a szobámba, ekkor meg a közlekedőben járt valaki. És éreztem annak a valaminek a jelenlétét, többször is. De egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot. Mi csinálhatja ezt? SZellemek? O.o

Légyszi a szkeptikusok ne válaszoljanak, vagy fogalmazzanak finoman!


2010. júl. 13. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem szellem.
2010. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azért ropog a padló, mert ilyenkor nyáron a testek kitágulnak a hőtől.(télen(a hideg miatt) pedig összehúzódnak).

A széket meg csak beképzelted magadnak, én is egy csomó hülyeséget "hallok", oszt ott sincs :D

2010. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet. De tisztára úgy recsegett a padló, mintha gumi talpú cipőben mentek volna, a wc-től (ami a folyóso végében van) az én szobámig (ami a másik végében van), határozott léptekkel. :D
2010. júl. 13. 16:33
 4/11 anonim válasza:

Szia!

Szerintem szellem :D Félj!!! Én biztos halálra ijedtem volna xD :D

2010. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Áá, bíztató. :D Én egyeltalán nem féltem, nem éreztem, hogy egyeltalán bármitől is kéne. :D
2010. júl. 13. 16:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Voldemort volt..:S
2010. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Meglátogattak az ufók, csak a zsibbasztósugarukat elfelejtették bekapcsolni
2010. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:

Megpróbálok finom lenni:

Semmi gond, mert végül is egyedül voltál otthon, tehát érzékenyebb is voltál az ilyen dolgokra... Ez ígty van... Én sem vagyok egy gyáva gyerek, de ha egyedül vagyok, érdekes módon hamarabb felfigyelek a neszekre...

Most hogy meleg van, és páraváltozásokegész sora, a parketta elemeinek alakja is sűrűbben változik, és ha feszültség ébred benne, akkor hangot is ad hozzá... A fa nagyon érzékeny a páraváltozásra, és a hőmérsékletre is...

Szóval szerintem semmi gond nincs veled, csak egy picit túlreagáltad... De ha egyedül is voltál, ez simán belefér...

2010. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az emberi elme képes becsapni magát, nem vagyok ebben a témában hitetlen.....de nem egyszer képzelődtem már,hogy a szekrény be volt csukva,de egyszer csak szép lassan nyikorogva kinyílt. Azt hittem szellem, halálra is rémültem, de kiderült,hogy a szekrény ajtaja nagyon öreg és magától kinyílik 5 percenként. Az agyam meg beképzelte a szellemeket.
2010. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oh, értem, köszi. Ezek szerint csak paranoiás vagyok. :D
2010. júl. 14. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!