Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek? Már nagyon félek...

Szellemek? Már nagyon félek otthon lenni:S

Figyelt kérdés

Nagyon sok furcsa dolog történt mostanában pl:

reggel amikor felkeltem,a párnám le volt esve a földre,pedig nyugodtan szoktam aludni.


amikor zuhanyoztam 1x csak elkezdett lehűlni a víz,és aztán már nem jött melegvíz


tegnap volt h kerestem a fölsőmet,de nem volt a szekrényben,bementem a hugom szobájába h jöjjön reggelizni,és ott volt a széken a pólóm.


és az előbb pl jelzett a mobilom h le fog merülni,bedugtam tölteni és kb 10perc múlva meg akartam nézni h mennyi az idő és ki volt kapcsolva.


lécci segítsetek,már alig merek egyedül lenni,szerintetek lehetnek hogy szellemek lehetnénének?


2010. júl. 13. 15:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Hihi, ez elég mulatságosra sikeredett. :D A kérdés meg a válaszok is jópofák, remélem tényleg nem gondolja senki komolyan ezt az egészet...


Én ezentúl azt mondom férjemnek, hogy a szellemek húzták le róla a takarót, nem én. XD

2010. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 zzoli23 válasza:
72%
Szia! Nagyon sajnállak, hogy ilyen helyzetbe kerültél! Mi is (a feleségemmel, és két gyermekemmel) átéltünk hasonló dolgokat. Albérletbe költöztünk, már a költözés közben is furcsa dolgok történtek pl:becsuktuk az erkély ajtót mégis mindíg kinyilott, pedig szorosan zárt! Lementunk a boltba a kóla a hűtőben volt, mire hazaértünk a műanyagflakon szétdurranva a földön, a kóla kifolyva a padlón. Amint kimentünk a házból valami mindíg történt pl:a szemét kiöntve az asztalra...stb! Eleinte gyanakodtam, hogy valaki a szomszédbol bejárkálhozzánk. Aztán az asszony szólt a házmesternek,hogy nemjó a fűtés jöjjön nézze meg. Aházmester azt a választ adta neki, hogy "én abba a lakásba be nem megyek!!" Kiderítettük hogy egy pár éve egy korombeli sráclakott abban a lakásban! Egyik éjszaka a ház előtt beszélgetett a haverjaival, ittak,füveztek, aztán elköszönt a többiektől,és közölte velük, hogy felmegy és kiugrik az ablakon.(a 10.-en van a lakás) A barátai azt hitték, hogy csak viccel,de tényleg megtette! Nagyon eldurvultak a dolgok. A kisfiam kb másfél éves volt, a testvérem is nálunk volt amikor a gyerek csendben figyelt az erkély ajtó felé,nemvolt ott semmi, de a szemével mintha követett volna valami mozgást!(mostis a hideg futkos a hátamon miközben ezt írom soha nemféltem annyira mint akkoriban) Az asszony nem mert othonmaradni a gyerekekkel, és énsem! A végefelé történt,hogy kint dohányoztam az erkélyen késő éjjel, amikor egy hatalmas ordítást hallottam, erősen, indulatosan, mintha rámkiabáltak volna. Még a cigaretta is kiesett a kezemből.nagyon megijedtem, hiszen a 10.-en nem hallhatok ilyen közeli hangot!! Kifizettünk 2 hónap kaukciót,de vissza se kértuk csak azon voltunk, hogy minél előbb elköltözzünk a lakásból. kb 1 hónapot bírtunk! Ha rámhallgattok azonnal költözzetek el!
2010. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
36%
23.25-ös mondj már egy címet szívesen odaköltözöm.
2010. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

mondok még durvábbat

a tvben mozognaka szereplők és a szél is mozod meg még a papagájom is pedig senki nem nyúl hozzá

2010. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Miért kell mindenre azt mondani, hogy szellem?-.-"


1. Nekem is le szokott esni, amikor kisebb voltam még én magam is leestem. És nem szellem tett le a földre.:D

2. Kifogyott a bojler. Ha meg olyan gázos valami (remélem érthető), akkor meg kialudt benne a tűz.

3. A húgod elvitte. Különben neki is furcsa lett volna, hogy ott van a szobájában...

4. Feltetted a telefonod a töltőre, de nem töltött:

a) rosszul csatlakozott.

b) rossz a telefonod.


És visszatérve a lényeghez:

Nem, nem szellemek, nyugi. Nem kell félni.:)

2010. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem az emeletről hallatszik kopogás... :/ Nincs fenn senki...
2011. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!