Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek? Már nagyon félek...

Szellemek? Már nagyon félek otthon lenni:S

Figyelt kérdés

Nagyon sok furcsa dolog történt mostanában pl:

reggel amikor felkeltem,a párnám le volt esve a földre,pedig nyugodtan szoktam aludni.


amikor zuhanyoztam 1x csak elkezdett lehűlni a víz,és aztán már nem jött melegvíz


tegnap volt h kerestem a fölsőmet,de nem volt a szekrényben,bementem a hugom szobájába h jöjjön reggelizni,és ott volt a széken a pólóm.


és az előbb pl jelzett a mobilom h le fog merülni,bedugtam tölteni és kb 10perc múlva meg akartam nézni h mennyi az idő és ki volt kapcsolva.


lécci segítsetek,már alig merek egyedül lenni,szerintetek lehetnek hogy szellemek lehetnénének?


2010. júl. 13. 15:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

basszus! Tegnap az egyik papucsom be volt csúszva az ágy alá, pedig mindig párhuzamosan egymás mellé teszem őket...jajj, azt hittem berúgtam véletlen...

Plusz a mosógép 80 perc helyett 120 percig mosott, és a program 5ösön volt, pedig mindig 4esre teszem....de mostmár inkább hívok egy szellemírtót....tiszta para vok....

2010. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
Az nem nagy szám hogy egy üvegtárgy szétrobban hiszen ha nem hallotál volna róla az üvegben sokszor nagy feszültség van.Ezért szoktak hőkezeléssel feszültségmentesíteni üvegberendezéseket.
2010. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el én nagyon hiszek ezekben a dolgokban. Sok dolog is történt már velem, de ezekre a dolgokra tényleg van racionális magyarázat.:D
2010. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Kezdj el gyúrni aztán meg üssed ki a szellemet :D
2010. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%

ezek egyáltalán nem furcsa dolgok.:D


1. Énis mndig nyugton alszom..de előfordul hogy a kezemet megmozdítom..és lelököm a párnát. vagy éppen fordultál és a párna az ágy szélénvolt..és véletlenül lelökted


2. a bolylerből kifogyott a melegvíz.


3. a hugod elcsórta.


4. áramszünet. ésetleg rosszul érintkezett a toltő a konektorral. avgy a mobiloddal

2010. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
71%

Szerintem te éjszaka átmentél a húgodhoz és megerőszakoltad:

Kikeltél az ágyadból, leesett a párnád, majd rutinszerűen fevlvetted a pólód.

Átmentél de rossz szobába, álmodban kapálózva valahogy kinyitottad és kifolyattad az összes melegvizet.

Visszamentél a szobádba és dühödben szétk úrtad a töltőd

Átmentél húgodhoz meghúztad aztán meg jók ottfelejtetted a pólód

2010. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%
Ma 20:21 xD
2010. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%
Ti most komolyan nem érzitek ebben a kérdésben az iróniát?
2010. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

Az uccsó válaszolónak IGAZA VAN...A kérdező csak a kérdéssel azt akarta érzékeltetni,hogy manapság minden hülyeségre ráfogják hogy SZELLEM..és ezért írta ki a kérdést..xD:) a többiek meg válaszolnak is..:P:)

13/L

2010. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
53%
És azt nem veszed észre ,hogy a válaszadók között is van aki próbált egy kis iróniát elrejteni a sorai között?
2010. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!