Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha előző életetekben állatok...

Ha előző életetekben állatok voltunk, akkor meglehet tudni hogy milyen állatok is voltunk jelenlegi létformánk elött? Másik: meghalt a cicám. Nagyon fiatal volt de a leg jóindulatubb cica akim valaha volt. Ő vajon magasabb szinten fog újraszületni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan hogy magasabb-alacsonyabb szint, ezek a dolgok is nézőpont kérdései. Én pl szívesen születnék újjá macskaként. A macskák szabadok és az ő szemszögükből tök izgalmas lehet az élet. :)

Lehet hogy ember lett belőle, de az is lehet hogy egy róka. Ki tudja?

2019. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

én ugy tudom a reinkarnáció lényege a tanulás hogy minnél magasabb létformába szülessünk azonban ha valaki sok rosszat csinált akkor egy alacsonyabb szintbe fog születni pl ember vagy és sok rosszat csináltál akkor vagy kutya macska vagy amerikában élő szarvasmarha vagy alantasabb létforma leszel (béka, patkány férgek stb) és annyi hogy az emberi létnek több szintje van szegénytől a gazdagig és az után érsz a nirvánába ahol megtisztulsz a karmától és megvilágosodsz


az élet egy folytonos tanulás ezekben az életekben megtanulod pl a viszonzott/viszonzatlan szerelmet, pozitiv-negativ érzéseket, testi vágyakat és annak hiányát (éhezés, szex) szabadságot vagy a szolgaságot


az hogy milyen állat voltál nem lehet tudni max annyi hogy melyik állathoz viszonyulsz a legjobban melyiknek az élete tetszik a legjobban stb pl én a farkast tudnám elképzelni magamnak :D

2019. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Mivel az emberi lélek kizárja annak létét, hogy állatba szüless, ezért ez nem fog bekövetkezni, tök mindegy milyen életed van.

Mivel ő egy macska, abban fog leszületni, nem fog egy élettel egyből ember lenni, főleg mivel az nagyon hosszú folyamat, hogy egy állati lélek esszencia, ember lélek legyen.

Az a szó legjóindulatúbb viszont egybeírandó!


Nem minden lélek volt állat, szóval, valaki állat formában kezdte és sok ezer vagy millió élet után, ember formára tett szert. Viszont vannak eleve ember lelkek.

Ez viszont hosszú téma, sokrétű és nem egy kiírt kérdésből fogsz választ kapni erre.

2019. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azonban honned veszed hogy ez az elso élete lehet ez már az utolso volt macskaként mellesleg sokban dönt a karma állása hogy tovább léphetsz a következő szintre vagy lejebb mész
2019. ápr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Puffinlekvár ***** válasza:
Ilyenek engem is érdekelnek,mi lehetttem,mi lehettem,ez vagy az mi lesz,mi volt,de néha azt érzem,ezek nem is olyan fontosak. Most van.
2020. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!