Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudtátok hogy 2 éves korig...

Tudtátok hogy 2 éves korig látjuk a szellemeket? . Csak nem emlékszünk. (csak a szülök mesélik hogy néztél a sarokba és mosolyogtál és mondtad h 'néni'. ) és az

Figyelt kérdés

...csak nem emlékszünk...(csak a szülök mesélik hogy néztél a sarokba és mosolyogtál és mondtad h 'néni'...)

Na és az hogy egyszerűen nem emlékszünk a gyerekkori emlékeinkre csak néhány kockára? Biztos hogy 'gondolkodtál' és azon 'gyötrődtél' hogy, hogyan vedd fel a cumit vagy a csörgőt a földről?

nem értem az egészet :/ de már megint túl sokat gondolkodok :D

Szb.


2010. jún. 15. 14:02
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
100%

Nekem anyum mesélte,h 1 éves voltam,mikor tatám meghalt és(már járni 9hónapos koromban tudtam,beszélni meg már úgya ahogy tudtam) fél évre rá mindig mondtam,hogy tatával játszok,tata hagyta úgy az ajtót,tata ne csikizz meg ilyesmiket. és egyszer anya féletlen megijesztett és sírni kezdem,hogy elijesztetted tatát,és kifelé mutattm az útra ahol egy fekete ballonkapátos ebre ment,anya ki akart szaladni hozzá,de nem hagyhatott egyedül,mire bevitt a házba apámhoz,és kiment az a valaki már sehol sem volt.És azóta semmit nem említettem tatával kapcsolatban. Amúgy ez érdekes,mert ne ismerhettem,hisz még nagyon kicsi voltam,de ezek szerint csak láttam és beszéltem vele..Amúgy én hiszek az ilyenekben.

14/L

2010. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
én hiszek az ilyenekben, de én nem láttam vagyis nem emlékszem és nem mondták h ilyeneket csináltam volna
2010. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek az ilyesmiben. Egyébként nem a kortól függ hogy meddig látjuk a szellemeket, itt maradt lelkeket, hanem a szülői nevelésen nyugszik minden. Mert valójában a felnőttek nevelik ki belőlünk ezt, azt mondják :" Nem látsz ott semmit" vagy " Az csak egy árnyék volt" és a gyermekben ez szépen lassan tudatosul.
2010. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
44%

Én három dologra emlékszem 6 éves korom előttről.

Az egyik a nagyszoba bejárati ajtajának kilincse. Pontosabban gombos volt. A másik a reklám felirat a TV-ben, a harmadik, a legrégebbi, amikor egy asztalszerűségen fekszek, és pelenkáznak, vagy pelenkában vagyok, nem tudom pontosan. De ezek csak pillanatnyi képek.

Az biztos, hogy a pelenkázás alatt nem emlékszem aurára.

2010. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
Sztem sem kortól függ...13 vagyok és pár héttel ezelőtt gépeztem olyan 22:00 körül és láttam kijönni anyut a szobából a konyhába,de nem jött vissza senki(végig a konyhát néztem még oda is mentem de nem volt ott senki).Benéztem a szobájukba és ott aludt.Másnap reggel megkérdeztem,hogy este 10 körül nem ment a konyhába? és azt mondta h nem...pedig qrvára olyan volt mint ő.
2010. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
ja +tesóm osztálytársa 19 éves és vele is ilyenek történnek.
2010. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez hülyeség!

Bocs, de nincs időm, energiám bővebben kifejteni, hogy miért, de a lényeg, hogy erre számtalan magyarázat lehet.

2010. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
19%

De most komolyan! A 21. században élünk nem a középkorban!

Szellemek épp úgy nem léteznek, mint ahogy boszorkányok, tündérek, varázslók és más mesebeli lények sem.

Sajnálom, hogy ennyi sok hiszékeny, babonás ember van, akik ilyeneket terjesztenek.

2010. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Egyik nap barátnőm 3 éves unokatesójára vigyáztunk (vigyázás abból áll, h mi youtube-ozunk, a kicsi pedig addig TVzik vagy játszik a kockákkal), és egyszer csak megfogja a kezünket és húz minket konyhába aztán pedig azt mondta h a néni most jött be és azt mondta főzni fog :S pedig 2 éve épült a házuk... én hiszek az ilyesmiben

12/L

2010. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne és több ilyen történetet hallottam már. Azért mondják a 2-3 éves kort mert addigra záródik le (az átlagembereknél) az ún. 3. szem. Ennek a szemnek a segítségével tartjuk a kapcsolatot a szellemi vezetőnkkel és a szellemvilággal, ez az a szem ami több dimenziót lát. Erre később az álmok és a tudatalattink segítségével vagyunk képesek. Ezeket természetesen a tudatunk nem tartja számon, tehát ebben az életünkben nem emlékszünk rájuk. Vannak kivételes lelkek, mint például a kristályaurával rendelkező gyermekek, akiknél ez a folyamat lassabb, vagy esetleg egész életükben képesek lesznek látni a szellemeket és annyira tudatosan élnek, hogy közvetlen kapcsolatban vannak szellemi vezetőjükkel, azt teszik amit az univerzum erői sugallnak nekik. Ők fogják megvédeni a Földet a pusztulástól (természetszeretők és nem pénz vagy sikerorientáltak, de emellett rengeteg jó tulajdonságuk van). Én mindenesetre hiszek benne. :)
2010. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!