Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudtátok hogy 2 éves korig...

Tudtátok hogy 2 éves korig látjuk a szellemeket? . Csak nem emlékszünk. (csak a szülök mesélik hogy néztél a sarokba és mosolyogtál és mondtad h 'néni'. ) és az

Figyelt kérdés

...csak nem emlékszünk...(csak a szülök mesélik hogy néztél a sarokba és mosolyogtál és mondtad h 'néni'...)

Na és az hogy egyszerűen nem emlékszünk a gyerekkori emlékeinkre csak néhány kockára? Biztos hogy 'gondolkodtál' és azon 'gyötrődtél' hogy, hogyan vedd fel a cumit vagy a csörgőt a földről?

nem értem az egészet :/ de már megint túl sokat gondolkodok :D

Szb.


2010. jún. 15. 14:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
70%
Persze, rá lehet fogni, hogy addig látjuk a szellemeket, elvégre úgyse tudják bizonyítani az ellenkezőjét... Jó stratégia, de nagyon gyenge talajon jár... Ez kb olyan, minthogy a halál után mi lesz... Senki se tudja bizonyítani...
2010. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom,hogy három éves korban záródnak azok az érzékelési szintek,ami ezt lehetővé teszi a piciknél.Egyébként megfigyelni is érdekes,amikor egyedül vannak,és folyamatosan egy irányba mosolyognak.
2010. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
82%

15:07


Miért felnőttet láttál már aki ha magában van akkor midenfelé mosolyog?


Ismerek olyan babát, aki ha meglátja a mikrohullámú sütőt, akkor rögtön izgatott lesz és nagyon örül.

Mindegy, hogy be van e kapcsolva vagy sem.

Ha sír és odaviszik a mikrohullámú sütőhöz, akkor elhallgat.

Lehet hogy szellem van a mikróban?

2010. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
XXXDDDD ez tök ari
2010. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
90%
én nem emlékszem rááá de egyp a ferlmérések szerint 10 éves korig
2010. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
15:13 értelek,és bizonyos mértékig igazad is van.Nem kell hinni mindenben..ha nem vagy ilyen beállítottságú,nem fogod észrevenni az erre utaló jeleket.
2010. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudtam de én úgy tudom h 5 éves korig látják a gyerekek a szellemeket és az aurát.
2010. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
73%
Az egészen kicsi gyerekek hordozzák a betépett arcok néhány fontosabb fonását valóban.
2010. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
73%
*meg vonását is fenebele
2010. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha a valódi választ akarod megkapni a kérdésedre, akkor én tudok ajánlani neked egy könyvet, ami érthetően levezeti az élet igazságát, s nyilvánvalóan ezeket a dolgokat is letisztítja az emberben. :)

Sok sikert!


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége.

[link]


üdv

25/F

2010. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!