Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Én nem tudok rájönni mi...

Én nem tudok rájönni mi dolgom van nekem itt az életben, lett kifejtem bővebben. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon antiszociális személyiség vagyok én, barátaim sincsenek. Barátnőm sose volt nem is vagyok valami helyes srác. Nem tudom eldönteni nekem mi dolgom van itt semmiben sem vagyok jó. Most két lehetőség van, vagy végig kell így szenvednem ezt az életet vezekelnem kell valamiért. Vagy a másik hogy bár ilyenek születtem ennek ellenére ki kell törni ebből barátkozni kell csajozni boldogan élni, felülkerekedni ezen a személyiségem amit kaptam. Szerintetek melyik lehet a feladatom?? Akik nem hisznek ebben azok kérem hagyják békén a kérdésemet.

2018. máj. 24. 13:07
 1/6 DI43L0 ***** válasza:
16%

Az antiszociális valamiféle betegség, valószínűleg a aszociálisra gondolsz. Az a te feladatod, amit magadnak szánsz, nem az, amit elvársz hogy legyen.

1. Elfogadod magad, a hibáddal együtt.

2. Tovább fejleszted magad.

3. Elfogadod a környezeted.

4. Odafigyelsz hogyan beszélsz vagy viselkedsz a környezeteddel.

5. Nem keresel kifogásokat magaddal kapcsolatban.

Kb. ezek lennének a feladataid az életben, ahogy mindenki másnak ezeknek kéne lennie.

2018. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tanuld meg a tudatos álmodást

Az álom mindig megmondja mi a helyes út

2018. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"semmiben sem vagyok jó"

Amíg ezt bebeszéled magadnak, tényleg, viszont így felesleges a kérdésed.

2018. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szilard2290 ***** válasza:
Szia. Kérdésedre egyerű a válassz. Szeress békélj légy boldog. Csak pizítív gondolatok. Ha szeretnél továbblépni segíthetek. Írj priváltban. Ha kell egy barát rám számíthatsz. :)
2018. máj. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 airlady ***** válasza:
Mindenkinek kell legyen célja az életben. A tiéd legyen az, hogy boldog leszel és szereted az embereket.
2018. máj. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki semmiben sem jó. Mindenkinek vannak erősségei és olyan dolgok, amiket szeret csinálni. Ha ezek irányába indulsz el, újabb kapuk fognak megnyílni.
2018. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!