Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Halottam errol a kalapos...

Halottam errol a kalapos emberrol. Lentebb kifejtem?

Figyelt kérdés

Szoval. Kiskoromban 10 evesen meghalt a mamam. Vele eltem, aztan nagynenemekhez kerultem. Ez mindig megjelent nekrm ejszaka folyaman, legeloszor ugy lattam,hogy teljesen magatol betort ablak es lattam. Aztan lattam, hogy emelgeti a kalapjat es akkor nem lattam 1.2 evig. Szakja trizin lama pesten volt (budhizmus) es beszeltem errol vele, majd sajat maga kijott hozzank es eluzte teljesen ingyen. Par honapja viszont ujra lattam.


Ahogy olvasgattam. Ez mama lehet, aki meghalt, de nem tud atmenni a tulvilagra, mivel ugy erzi,hogy meg az utamat kell egyengetnie, vagy nem tudom, es probalgatja az erejet, es mivel meg friss szellem nem tud alakot olteni, ezert es kalapos feketeoltonyos ember. Most meg mar ugyerzem hogy nem felek tole, o viszont fel tolem es keves energiaja van, es azt akarja, hogx engedjem el. Velemeny?


2018. márc. 16. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. Lentebb kifejtetted, vagy nem?
2018. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kell a kérdőjel a kérdés kiírásához. Made my day.
2018. márc. 16. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a nagymamád. A szellemek ugyanazt az alakot öltik fel, amiben a fizikai világban éltek. Ezért is ragaszkodnak, kötődnek a fizikai világhoz.

Ez a kalapos valaki hozzád kötődik. Keress valakit, aki szintén elűzi. Akár lépj kapcsolatba ismét Szakja trizin lámával, ő biztosan többet tud mondani.

2018. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy árnyember.Olvass utána ilyen címen.Semmi köze a mamádhoz.Nem csodálom, hogy a láma igyekezett megszabadítani tőle.Félni nem kell, de azért inkább ne haverkodj vele.
2018. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

engedd el a mamid.

Ez a fekete kalapos szellem elvileg egy gonosz entitás.Elvileg csak a kis gyerekek látják,illetve olyan anyukák akiknek kis gyermekük van.

2018. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!