Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Családban, mégis egyedül?

Családban, mégis egyedül?

Figyelt kérdés
Van egy klassz családom,férj,gyerekek,a kapcsolatunk mindannyiunkkal harmonikus.Van munkám,hobbim,mégis,rengetegszer rámtör egy melankolikus érzés,hogy nem tartozom ide,sőt egyáltalán sehová... :-( Mit keresek itt,mintha csak egy színházban élnék nap mint nap...Más is jár hasonló cipőben?
2018. febr. 15. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Idegenek és vándorok vagyunk itt a földön."
2018. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresd az élet mélységeit.
2018. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már így is túlságosan befelé forduló vagyok attól tartok,nem még ha az élet mélységeit boncolgatom... :-) Persze szoktam azt is,egyébiránt...
2018. febr. 15. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Aranyos vagy,hogy lerészletezed az életed.Párom mondja hogy úgy érzi hogy hiába a lányom annya de nem érzi úgy hogy az ő gyermeke lenne.Bezzeg én! ...én sem,pedig tiszta apja a lány.A sors hogy 2 Lànyom van 2 asszonytól s mind a 2 tő egyforma még egyformán finnyásak is
2018. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is érzem ezt, nem is ritkán.

Csinálom, amit kell, munka, gyerekek, háztartás, mégis idegen vagyok a saját életemben.

Csak egyedül jó, ha csend van körülöttem, ha befelé figyelhetek...

Veszélyes érzés az egyedüllét, hamar meg lehet szokni.

2018. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Csak egyedül jó, ha csend van körülöttem, ha befelé figyelhetek.."

- hasonló. És milyen érdekes, egyedül soha nem érzem magam egyedül, 3-4 ember közt viszont szinte mindig...

2018. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor van ilyen érzésem mikor szomorú vagyok.Akkor mintha átkapcsolnék valamiféle robotpilóta üzemmódba és minden kívülről látok, még magamat is.

Ha boldog vagyok akkor nem.

Hajlamos vagyon nagyon szélsőségesen megélni az érzelmeimet.

2018. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
A szépségét keresd családi életednek, ne a nyűgét - meglátod, sok minden megváltozik!
2018. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam mindig.Néha rám tört egy olyan érzés, az egész átmeneti állapot.Mikor a gyerekeim kicsik voltak, kevésbé volt ez, akkor lekötöttek.De ahogy nőttek és egyre kevesebbet volt szükségük rám, egyre gyakrabban éreztem hogy egyedül vagyok.Pedig munkám van, nagy család, gyerekeim már külön élnek, unokáim vannak, mégis.

Ma reggel is rám szakadt egy szörnyű magány érzet, kisírtam magam, és jobb lett.Ugyanakkor szeretek egyedül lenni, sokszor nem bánom ha senki sincs körülöttem.

Szerintem ilyenek vagyunk érzelmileg, egy érzelmi hullámvasúton ülünk, a hangulatunk irányítja az érzelmeinket, és a hangulatunk nagyon változó.

Emiatt nagyon nehezen élek együtt önmagammal.Akkor mit szóljon a családom.

2018. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsolt49 válasza:

Szerintem a "nem ért meg senki, nem ide való vagyok" két dologból eredhet:

az első, hogy az élet energia alacsony a testben, ez attól lehet, hogy a gyökér csakra zárt vagy alacsony a felvevő képessége. Ez a gyakoribb eset.

a második, hogy elérkezett az az időszak, mikor ráébred az ember arra, hogy a látható világnál többnek kell lenni, az élet értelme sem lehet "csak" ez. A befelé fordulás és a magány segít meghallani a "HANGOT". Saját lelkünk hangját. Ha meghallgatjuk és hallgatunk rá, meg fog változni sok minden. Először a belsőnkben, aztán a "külvilág" is változik...........

2018. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!