Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki találta ki az ikerláng...

Ki találta ki az ikerláng szerelmet?

Figyelt kérdés

Honnan szedtèk ezt a dolgot? Amikor olvasom hogy az emberek talàlkoztak VELE olyan érzésük volt mintha 1000 éve ismernèk blablabla. Amikor irjàk hogy hàzasok/pàrkapcsolatban élnek, gyerekük van és mindezek mellett megcsaljàk a pàrjukat emiatt a holmi kis ikerlàng fellàngolàs miatt amit az én vèlemènyem szerint csak bemagyaràznak maguknak mivel vagy nem voltak meg ugy igazán szerelmesek csak azt hittek hogy azok igy amikor talàlkoznak egy szamukra megfelelo emberrek akivel működik a kemia bemagyaràzzàk hogy "uristen ő az ikerlàngom" pedig ez csak szimpla szerelem vagy màr elmúlt az a tűz a kapcsolatbòl és emiatt a kis ikrlàng dolgokra hivatkozva keresnek kibúvòt e tetteik alòl és nem képesek elfogadni azt hogy mar nem boldogok a kapcsolatukban. Oke oke bevallom kis esti mesènek jó ezt olvasgatni de emberek most komolyan...

Ki volt az a nagyon okos aki ezt kitalàlta?



2017. dec. 15. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Emily Bronte idejében már létezett ez az ikerláng legenda, az Üvöltő szelek regényében pont ezt a fajta szerelmet mutatja be.
2017. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Én ebben soha nem hittem (egyébként diplomás ember vagyok és nagyon földhözragadt) amíg nem találkoztam VELE.


Az első perctől úgy éreztem, hogy ismerem ezt az embert. Nagyon furcsa volt, de nem ilyen szerelem első látásra csak valamiért rettenetesen megfogta a figyelmem. Éreztem, hogy ez az ember valamiért különleges.


Hónapokig, volt hogy egy évig se beszéltünk és nem is jutott eszembe nappal soha; de időről időre vele álmodtam és egy-egy ilyen álomból újabb hetekig nem tudtam kijönni. Bevallom akkoriban bizony párom is volt akivel teljes odaadással voltam együtt és az ilyen álmok után nagyon nehéz volt nekem.


Long story short: azóta családunk van. Mosolyogtam nagyon, amikor elmesélte nekem, hogy az első perctől úgy érezte, hogy mi ismerjük egymást... :) És hogy nem tudott kiverni a fejéből.


Attól tartok sajnos én is otthagytam volna a házasságom miatta, ha lett volna (de a másik pasival nem ezért szakítottunk). Túl erős kötelék van közöttünk. Nem tudom az ikerláng ezt jelenti-e de azt igen, hogy soha életemben nem éreztem így.


29N

2017. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Semjén Zsolt.
2017. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jelenség akár jó vagy nem jó, de létezik. Nekem pl ez az egyetlen olyan dolog amit nem tudok ész érvekkel megmagyarázni, de jelen van az életemben, hitem akaratom jellegétől függetlenül .


A gond az, azon túl, hogy én is tapasztalom, hogy ez is olyanná vált már mint a szerelem. Egy átlagosnál kicsit romantikusabb ember, főleg a hölgyek, nagyjából havonta találják meg a lelkitársukat. Mer ugye olyan jól hangzik, hogy valakinek van egy lelki társa. :D Meg ahogy a kérdező is írja, bárkinek remek magyarázat ez a megcsalásra.


Pedig nem egy leányálom ez addig amíg nem lesz vége vagy így vagy úgy.



29F

2018. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Isten.

Amikor olyan rész van a létezésben amokor szükséges a lélek szétválasztása. Na akkor "találták ki".

2022. jan. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!