Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Majoros mirellaval valaki...

Bella673 kérdése:

Majoros mirellaval valaki kotettet mar szerelmet?

Figyelt kérdés

Most kezdte el egy napja es kivancsi lennek valaki mar probalta ot?

Sikeres volt?

Mennyi idore jott vissza a kivalasztot szemely?



2017. máj. 6. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerlek ne dolj be az ilyesminek, penzlehuzas az egesz! Azt az osszeget, amit erre szansz, inkabb tedd felre es koltsd magadra, sportolj, vagass csinos frizurat, kometikazd ki magad kicsit-ez fogja bevonzani a szerelmet az eletedbe, nem az, h vkinek a semmiert fizetsz ki tizezreket!
2017. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fele annyiért is vállalom a köttetést most akciósan 10 szeres energiával. Ha most telefonál és rendel ajándékba kap egy vadonatúj kötelet amit akármire használat.
2017. máj. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
húú b+
2017. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egyrészt ez lehúzás, másrészt óvva intenélek mindefélle mágiától, mert ezek visszafelé sülhetnek el.

a szerelmet bízd a természetre!

2017. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az igazi majoros mirellarol irtam!

Asztrologus es konyvet is ìrt!

Van vele tapasztalata valakinek?

2017. máj. 7. 20:11
 6/8 cucusropi ***** válasza:

Igen én már köttettem szerelmet és nagyon jól bevált.

Megmondom őszintén én nem hittem ezekben először, de miután köttettem már hittem.

Majoros Mirella úgy megkötötte, hogy azóta a szerelmem alig bír mozdulni. Teljesen visszajött hozzám két hét alatt és már nem is ver meg mindig.

Nagyon boldog vagyok, hogy nem ment ahhoz a másikhoz, hanem hozzám, mert Mirella megkötötte.

Szerintem könyvet is írt és ez azt mutatja, hogy ő nagyon is ért hozzá a Mirella.

Bár én nem eszem sok fagyasztott ételt, sose bántam meg hogy felhívtam és elmondta a véleményt.

Sok sikert neked is!

2017. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen irt konyvet is :)

Es a legjobb hogy csak telefonon szoban segit es eleg sokat es ki jelentette amig nem vegzunk a kotesel vegyig melettem lesz :)

Irtam privatot!

2017. máj. 8. 18:28
 8/8 anonim válasza:
én házasságot kötöttem vele, de nem jött be, szóval elváltam tőle...
2017. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!