Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ő az ikerlelkem? Ez milyen...

Ő az ikerlelkem? Ez milyen kapcsolat? Lent folyt.

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel egy ideje ismerjük egymást. Nekem olyan, mintha mindig is ismertem volna. Ő azt mondja érzi mikor nem vagyunk együtt, hogy én mit érzek, gondolok. Amit ő álmodik én azt érzem gondoltai szinten és fizikailag is.
2017. aug. 12. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Vagy csak azt képzeled. Lélek nem létezik, a leírtak csupán véletlen egybeesés.
2017. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerinted nem. Szerintem pedig igen! És véletlen egybeesés nincs! Azt elfelejettem írni, hogy hitetlenek ne is valaszoljanak :) Úgy gondolom és tudom hogy van lélek...
2017. aug. 12. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én számos helyről azt hallottam, hogy ez az ikerlélekdi nincs. De valaki megmagyarázhatja, hogy ilyenek miért vannak? Egészen pontosan lennék kíváncsi ennek a folyamatára. Képesek vagyunk ilyen kapcsolódásokra, de ez milyen okkal van? Hogyan szabályozható? Mi van mögötte? ..valaki nem foglalta már össze ezeket az információkat egy könyvbe, vagy valamilyen formába, csak eddig nem jutott a kezembe??
2017. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mi az az ikerlélek? Megfogalmaznád a kedvemért?


Köszi.

2017. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Laylah ***** válasza:
89%

Igen, ilyen. :)

Nálunk is ilyenek voltak, pedig sosem találkoztunk, mégis éreztük egymás rezdüléseit, hangulatait akkor is, ha épp nem beszéltünk.

Ennek egyik lehetséges oka az előző életbeli szoros kapcsolat, legalábbis nálunk ez volt.

2017. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

7/7 Köszönöm a válaszod! Bíztam benne, hogy lesz értelemes valasz is. Sajnos ezérte tart itt a világ ahol tart. Na mindegy most más a lényeg!:)

Én talákoztam vele és szoktunk is beszélgetni, de mint két barát. Mikor találkoztunk mindig kérdezte, kérdezi minden rendben velem. Mikor nincs is azt mondom, igen :) Erre szokta mondani, hogy nem igaz érzi hogy nem...fura érzés, mikor mellettem van vagy ha hozzám ér, nem tudok rá olyat mondani amivel leírhatnám a jót :)

Akkor neked is volt ilyen? Hogy álmodsz valamit és érzed az álmot, vagy fordítva ? Mi nem beszéltünk erről össze. Csak mondtam neki hogy te miket álmodsz már :)) és elmondtam neki, azt mondta nem igaz ez, ne mondjam. Csak a kapcsolat nem halad, mert mintha lenne valami kicsi blokk. Azt mondja ő tudja hogy érzem magam, mikor nem találkozunk.

Akkor neked is így van?

Én is azt mondanám, hogy ez hülyeség, de nem az.

2017. aug. 12. 22:31
 7/10 thoomas26 ***** válasza:
90%

Leegyszerűsítve fogalmazva, odaát, a szellemvilágban ugyanúgy vannak, kialakulnak a lelkek között is olyan kapcsolatok, mint itt, az emberek között. Vannak, akiket nem ismersz, vannak akikkel jól megértitek egymást, vannak akikkel már régóta, sok-sok életen keresztül együtt voltatok, és sok-sok érzelmi szál fűz benneteket egymáshoz. Ez utóbbit hívják lélektársaknak. S végül van egy "másik feled" is, az úgynevezett ikerlángod. Ő az, akivel valóban közös az utatok, valóban az életed párja - de itt most nem a földi életre, hanem a lelked életére gondolok. Mindenben közös a célotok, együtt rezegtek, s mielőtt létezéseteknek egy szakasza lezárulna, bevárjátok egymást, ha valamelyikőtök előbb érné el azt a szintet.


Lélektárs tehát mindenkinek több is van, míg ikerláng csak egy. Lélektársakkal mindig születsz le együtt, akik betöltenek ilyen-olyan szerepeket az életedben. Általában felismered őket, mert szívednek kedves szerep az övéké az életedben. Sokat köszönhetsz nekik, megértitek egymást. Az ikerlángoddal már nem feltétlen születsz le mindig együtt, de ha igen, s találkozol vele, az az élmény semmihez sem fogható.

S, hogy a kérdésedre válaszoljak, hogy ő az ikerlángod lehet? Ezt talán csak te tudhatod, de ha valóban gyökeresen különbözik mindazon ismerőseidtől, akikkel nagyon szoros és pozitív a kapcsolatod, akkor valószínűnek tűnik, igen.

2017. aug. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#6 Aranyos, hogy egy elmebeteg hívő próbál kioktatni egy racionálisan gondolkodó embert :) Szellemek nem léteznek, aki ilyen baromságokban hisz, az mélységesen ostoba. Mint tomaszka.
2017. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-nak. Tűnj már el innét, légy szíves. Senkit nem érdekel a véleményed! Az elmebetegség nem itt kezdődik, tudod? Hanem nálad,mert itt erőlködsz, pörgeted magad, lovagolsz ezen a dolgon de senkit nem érdekel a már 3 szor leírt véleményed.
2017. aug. 13. 08:28
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ő e az ikerlelked, de én is hasonlót éltem meg. Találkoztam egy nálam fiatalabb fiúval, aki ráadásul más földrészről jött, mégis a különböző kultúra és nyelv ellenére azonnal megértettük egymást, és olyan volt mintha ismerném, és az elejétől fogva éreztem mit érez, gondol és ő is fordítva. Ráadásul olyan volt, mint én. Rengeteg dolog van amit szeretek vagy éppen utálok, de vele ezeket nem kellett leegyeztetni, előre tudta kérdezés nélkül :). Én is szoktam vele álmodni, és biztos vagyok benne, hogy olyankor az a valami, amit én látok álmomban valahogy hozzá is eljut. Azonban annak ellenére, hogy ő is beismerte, hogy én különleges vagyok neki, mi nem folytathattuk együtt, pont azért, mert szószerint egy világ választ el minket. Ő nem tudott itt maradni, én nem tudok oda menni bármennyire is küzdök érte. Ilyen előző életes utazásban azt is láttam, hoy mi mindig szeretjük egymást, de mindig más világból származunk, nem feltétlen helyileg, volt hogy ő a gazdagok közé tartozott más társadalmi csoportba abban az időben mikor ennek még nagyobb súlya volt, én meg nem, és akkor se oldottuk meg a problémát. Szóval lehet, hogy ez a valaki az ikerlelked, de ahogy írtad lentebbi kommentben, hogy úgy érzed van valami blokk közöttetek. Remélem sikerül azt feloldani, és akkor utána együtt lehettek. Állítólag a mostani életünk kedvez annak, hogy az ikerlelkek végre megoldják amit eddig nem tudtak és végre együtt lehessenek. :)
2017. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!