Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez milyen kapcsolat lehet?

Ez milyen kapcsolat lehet?

Figyelt kérdés

Kb 10evvel lattam eloszor egy szorakozohelyen. Egymas neztunk,o meg is allt es par percig csak bamultuk egymast.

aztan par ev telt el. Akkor ujra talalkoztunk. En massal voltam egyutt. Kozben az a kapcsolat nem mukodott. ( egy ismerosevel voltam egyutt)

de ekkor is folyton neztuk egymast. Volt,hogy nekem jott veletlenul,es mintha "megallt volna a pillanat ". Nem tudom jobban megfogalmazni. Csak fogtuk egymas karjat.

Azota is eltelt par ev,de nem tudom kiverni a fejembol.

Nem is nagyon ismerem,de annyit tudok,hogy sok dologban megegyezik a felfogasunk.

viszont furcsa,mert egymas mellett valahogy "lefagyunk " es csak bamulunk egymas szemebe.


(Itt bongesztem,aztan kivancsi vagyok ki mit ir.Nem nagyon vagyok ezos,bunko kommentektol kimelhetnetek :D viszont ilyen erovel mint o,meg sosem hatott ram senki.)


2017. máj. 10. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeretői lehet simán.

30/f

2017. máj. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy idegen lehet egy olyan fajból amelyik képes embernek láttatni magát. Nem véletlenül szoktatok találkozni hanem megfigyelés alatt tart és amikor megbabonázva érzed magadat akkor olvas a tudatalattidban.
2017. máj. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D koszi
2017. máj. 11. 06:30
 4/4 thoomas26 ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy olyan lélekről van szó, akivel már előző életed vagy életeid során fűzött egymáshoz benneteket szorosabb érzelmi szál. S a lélek nem felejt, felismeri a rezgésekből, a kisugárzásokból az ilyen emlékeket. Ettől függetlenül, nem biztos, hogy ebben az életedben is dolgod lesz vele, ez általában látszik és érződik a sorsod alakulása közben.
2017. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!