Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhet karmikus kapcsolat,...

Létezhet karmikus kapcsolat, vagy ez csak fantázia?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ti hogyan vélekedtek erről, és igazából azt sem hogy én hiszek e benne. De egy évvel ezelőtt történt velem valami megmagyarázhatatlan. Egy fesztiválon megismertem valakit, és már eleget ittunk ahhoz, hogy a gátlások ne jelentsenek problémát. Nagyjából elkönyveltem az egészet egy jó estének, semmi komolyat nem vártam ettől az egésztől. Viszont ezután találkoztunk még egyszer, majd mégegyszer és ezek ismétlődtek egészen a fesztivál végéig. Nagyon jól éreztük magunkat együtt, de ez nem lehetett egy lovestory kezdete. Szeptemberben elköltözött Spanyolországba, úgyhogy szintén ráerősített arra, hogy ez tényleg csak egy jó és hosszú este volt. viszont úgy alakult hogy azóta folyamatosan beszélünk... Ő mostmár dániában tanul, én pedig lázasan nézem az egyetemeket. Kilyukadtam egy angliai intézmény oldalán, ahova valószínüleg jelentkezem most. A jelentkezéseket már lassan le kell adnom, ma pedig megtaláltam az arcát mint "HÖK" tag, az iskola oldalán. Lehet ez véletlen?

2016. dec. 7. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kissé kusza. Elköltözött Spanyolországba, de Dániában tanul, valamint egy angol intézmény "HÖK" tagja. Ennek így nincs sok értelme. Túl sok az ellent mondás.
2016. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd 10 év múlva megtudod, hogy az-e, vagy sem. Amúgy a karmikus kapcsolatok nem attól karmikusak, hogy véletlenül összesodor az élet párszor, hanem attól, hogy hatással vannak az életedre, fejlődésedre. Eddig ennek nincs jele.
2016. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos elmondom, minden egyes konfrontálódás ilyen.
2016. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!