Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek minden meg van...

Szerintetek minden meg van írva? Vagy véletlenszerű az egész élet?

Figyelt kérdés

A kérdés érdekes, és nem lehet eldönteni se, nem választ, hanem véleményeket várok:) mert ebbe nem lehet megeggyezni.

Nálam sokszor volt, hogy egy döntés pillanatába eltűnődtem ezen is, hogy a döntés az enyém, vagy az egész meg van írva, akármelyik "utat" is válasszam.


2010. máj. 3. 09:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

szerintem meg van írva.. bár kitudja

Láttad múltkor a Fókuszt? Abban volt, hogy ősi pálmaleveleket találtak meg, amiken szerepel az életutad vázlatosan. Majd megkeresem youtube-on ha gondolod, szerintem érdekes volt:)

2010. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A bölcsek szerint (és szerintem is) a korulmenyek, amikbe belekerulhetunk, a lehetosegek, obiektivnek tuno helyzetek azokat "szembehozza a sors szele" ,viszont hogy mi mit csinalunk ott, és hogyan nyilvanulunk meg, az tolunk fugg.
2010. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a véletlenekben. Erre a megállapításra vezetett az eddigi életem, nem valami konzumklisé alapján mondom XD.
2010. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem "egyszerűen" ok - okozat elven működik. :)
2010. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Lehet, h hülyén hangzik, de én abban hiszek, h az élet egy szerepjáték. Szóval amíg még nincsen testünk, majdnem mindent eltervezünk, h kik lesznek a szüleink, tesóink, rokonaink, szeretteink, kiket nem fogunk szeretni, akiket nem fogunk szeretni, hogyan fogjuk szivatni, ő h reagál rá és fordítva, stb, de vannak, amik nincsenek eltervezve, az élet írja meg. Persze emellett van még feladat. Hiszen azért születünk le újra és újra embernek, h tanuljunk. Én már sok mindent tanultam. Például olyan energiám van, h körülöttem sosem történik semmi baleset. Mindig csak majdnem ütközött össze 2 kocsi, majdnem hagyta az autópályán vki a fogát, meg ilyenek. Úgy van ez a tanulás, ahogy itt is, emberként tanulunk. Az illemet, mikor mit kéne tenni, mi helyes, mi nem. Ha eleget tudunk, több embernek fogunk tetszeni, többen fognak szeretni.
2010. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
2010. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én hiszem,hogy az élet teremtve volt.Ez alapján tanulmányozva a Bibliát,megtaláltam az élet értelmét,és ez a tudat belső békével tölt el.

Máskülönben sok prófécia van leirva a Biblia lapjain,amelyek beteljesedtek már,amelyek beteljesedőben vannak,vagy amelyek majd a jövőben fognak teljesedni.

Példáulnapjainkban teljesedik a következő:Pál II.levele Timoteuszhoz,3.fejezet 1-5ig terjedő versek.Talán meglepődsz majd az olvasottakon...

2010. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!