Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző élet, vagy csak a...

Előző élet, vagy csak a képzelet játéka?

Figyelt kérdés

A nővérem elcipelt egy gyógyítóhoz, aki "energetikai szinten" gyógyít, alfa szintre visz le. Azt vette észre, hogy lelkem "keze, lába meg van kötözve".

Szóval, kérte, mutassák meg a Fentiek, mi ennek az oka. Ha kell, vigyenek vissza előző életbe. Egyszercsak megjelent a lelki szemeim előtt egy feketébe öltözött, arctalan asszony, egy boszorkány. Aztán jobb oldalán, kissé halványan megjelent egy volt pasim. Aztán hirtelen eltűnt, majd a boszorkány bal oldalán, sokkal erőteljesebben megjelent egy másik férfi, akibe közvetlenül a már említett kapcsolat előtt, kamaszkoromban voltam nagyon szerelmes.


A gyógyító szerint az történt, hogy előző életemben volt valami szerelmi háromszög. Az egyik férfi (aki erősebben jelent meg) szerelmi kötést tett rám boszorkány által, és azóta -állítólag több életen keresztül - nem tudunk egymástól megszabadulni.

A dolog érdekessége, hogy mindkét férfivel nagyon furcsa, bonyolult volt a kapcsolatom, és mindkettővel szemben azt éreztem, ősidők óta ismerjük egymást.


Ez a történet választ jelentene egy csomó kérdésemre, amelyet a mai napig nem tudtam megfejteni, megérteni.


A kérdésem az, hogy szerintetek ez a látomás valóban előző életből volt egy jelenet, vagy csak a képzeletem játszott velem? Mi a véleményetek? A vezetőm szintén látta ezeket az alakokat.


2011. aug. 22. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,ezek azok a bizonyos megfoghatatlan dolgok...nem hiszem,hogy a képzeleted játszott.
2011. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ucsiha Madara válasza:
Ez kétségtelenül az előző életedből volt.
2011. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Helyileg merre van ez a gyógyító?

Egyébként én elhiszem, h előző élet képei voltak.

2011. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tatabányán.
2011. aug. 22. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, előző élet.
2011. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
33%
Ezt remélem te sem hiszed el...
2011. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha valkihez akkor is nagyon vonzódsz (mindegy hogy a barátod/barátnőd, vagy a pasid lesz) még akkor is, ha nem érted hogy miért, karmikus oka van. Nagy a valószínűsége, hogy előző életben valami közötök volt egymáshoz. A boszorkány, rontás, fentiek, gyógyító... mind marhaság. Ilyesmiben ne higyj, mert csalódni fogsz.
2011. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!