Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző élet képei lennének?

Előző élet képei lennének?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta álmodom rendszeresen azt, hogy katona vagyok. Mindig színes álmaim vannak, de ennél tompák a színek. annyit tudok kivenni, hogy zöldes egyenruhánk van, és nagyon hideg van.

mindig az ismétlődik újra és újra, hogy egy ilyen földbe vájt részben kuporgunk sokan,dér van, lőnek ránk, és ránk omlik az egész.

én mindig ki akarom húzni az egyik társam, de sosem sikerül. az utolsó pillanatban ugrok el, és egy golyó súrolja a jobb lábam. ennek ellenére is el tudok futni, de fel szoktam ekkor ébredni.(a jobb lábamon egyébként pár éve van 1 fehér csík ott, ahol álmomban a golyó eltalálta).

Mindig ezt játssza vissza az agyam, és rettenetes érzés, utálom ezt álmodni.

lehet, hogy megtörtént előző életemben?

v. mit csinálok rosszul, hogy mindig ezt álmodom?


2011. aug. 20. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Földbe vájt rész:DDD Ezen szakadtam. Ha katona lettel volna tudnad hogy mi az a sánc:D Amugy valszeg ezt almodtad kiskorodban (mert megneztel egy katonas filmet vagy vmi) es melyen nyomot hagyott benned akkor
2011. aug. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

soha nem néztem katonás filmet, mert utálom az öldöklést, és anyámék nagyon vallásosak, sokáig nem is volt tv-nk.

de biztos onnan ragadt meg akkor :D

és tudom mi az a sánc -.-. de nem olyan volt, ahogy leírták a törikönyvekben, legalábbis nem egészen, azért írtam direkt földbevájt részt. mert nemcsak egy olyan keskeny rész volt, hanem szélesebb.

2011. aug. 20. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint lehet az voltál:D
2011. aug. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Killgun ***** válasza:
Lövészárokra gondolsz?Mind1 is :') Igen,lehet,hogy előző életi kép,bár nem tudom,hogy ez menynire értelmes mondat volt.. xD Próbáld ki a tudatos álmodást,hogy más világot teremts,ha ezt álmodod...
2011. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D.Laci válasza:
0%
Valószínüleg nem lett nálad az elmondva 100x mint sok embernél, hogy csak 1x élünk. És nem lettél leállítva amikor erről beszéltél. Egy dolgot javasolok, ne menj vele "szakemberhez" pszichológus meg ilyesmihez ők ebben nem tudnak segíteni. Ha van egy jó barátod neki mondd el minél részletesebben aztán idő után elmúlik.
2011. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!