Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nagymammamal szeretnek kapcsol...

Nagymammamal szeretnek kapcsolatba lepni, hogyan lehetseges ez?

Figyelt kérdés

sajnos elvesztettem nyaron..Isten nyugosztalja !

szeretnek. vele kapcsolatba lepni egy masodpercre szeretnem latni !

o tudom hogy lat engem fenntrol !

valaki tud segiteni ????

LEGYSZIVES NORMALIS VALASZOKAT MERT NAGYON ROSSZUL ERINT !! KOSZONOM


2013. okt. 22. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
El kell engedned őt,ha meg ott is van,ahol te állítod...jó fogjuk rá tényleg ott van.Nah,ne háborgasd a halottakat.Hidd el,mindenkinek lejár az ideje egyszer,elhiszem,hogy hiányzik,de csak ártasz azzal,amit akarsz.(hozzáteszem,nagy sansz van rá,hogy eredménytelen lenne).Bocs!
2013. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Utálni fogsz érte, de - sehogy.

Én sokat gondolok az enyéimre (13 éve vesztettem el mindkettőt, de mintha csak tegnap lett volna), mindig felidézem magamban a történeteket, amiket a gyerekkorukról meséltek, és elmondom a páromnak, meg majd ha elég nagy lesz, hogy megjegyezze, a gyerekemnek is.

2013. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Exumáljad :D
2013. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ilyet ne is tervezz, még kiskoromban én is szerettem volna a dédapámmal kommunikálni..aminek az lett az eredménye hogy a szobámban a szögre akasztott parafatábla kétszer kilengett majd megállt...nem kicsit ijedtem meg.

A nagymamám pedig 3 éve halt meg, nagyon szerettem és amikor elment mellette feküdtünk anyuval az ágyban. Tudom, hogy morbid, de valahol életem legszebb emléke lett, mert láttam a megnyugvást és örömöt az arcán. A halála utáni 1. évben sokszor éreztem úgy, hogy velem van és a vállamra helyezi a kezét, végigfut rajtam a jóleső hidegrázás és megnyugszom. Sokszor beszéltem hozzá a Holdat bámulva esténként. Viszont, ahogy az életem nyugodtabb mederbe ért, ezek a dolgok megszűntek. Azóta csak néhány családi ünnep idején álmodom vele és hihetetlen élesen látom az arcát, érzem az illatát és hallom a hangját. Ilyenkor rossz felkelni és szeretnék ott maradni vele...de majd egyszer annak is eljön az ideje. Viszont addig is vallom, hogy az emlékeinkben kell megtartanunk halottainkat és emlékezni rájuk... :)

2013. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 rohadt vicces voltal-.-

koszonom mindenkinek.. tehat eleg ha csak beszelek hozza a temetoben ?! biztos hogy ott van fennt ez nem ketseg,de azert koszonom.

2013. okt. 23. 10:06
 6/10 anonim válasza:
Támazd fel!
2013. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Dobd fel a talpad te is.
2013. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

1. Bocs de szerintem nem lát téged, max halála után még kb 1 hónapig

2. Eszedbe ne jusson halottakkal beszélgetni


Bocs de valahogy próbáld magad túltenni rajta, meg kell tudnod válni emberektől

2013. nov. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ha majd öreg leszel és közeledsz a halálhoz, akkor újra felélénkül közöttetek a kapcsolat.

(mert ez a dolgok rendje)


A Bibliások verték szét a kapcsolattartást és az emlékezést.

(azért, hogy az Embert még gyökértelenebbé tegyék)

2013. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz most még kapcsolatba lépni vele, mert erős (benned/nálad) a test.

(=a tömeg)

2013. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!