Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek hogyan tudhatnám...

Szerintetek hogyan tudhatnám kideríteni hogy mi voltam előző életemben?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Még senki nem bizonyította be, hogy volt előző élete bárkinek is. Akik ezt állítják, azok hiszékenyek.
2013. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BlackSword ***** válasza:
62%

Függetlenül attól, hogy volt-e vagy nem, én inkább azt mondom, hogy EZT ÉLD!!!


Egyébként a reinkarnáció sacc ugyanakkora baromság, mint az az állítás, h a stonehenge az óriások társasjátéka...

2013. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
én tudom.
2013. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg hiszel abban, hogy van 100%-osan bizos módszer arra, hogy kiderítsd mi voltál előző életedben, feltéve ha van reinkarnáció?
2013. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Először azt derítsd ki, létezik-e egyáltalán reinkarnáció. És ha igen, akkor miért nem?
2013. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy. Nem volt előző élete senkinek. Persze bármit ,,kideríthetsz" magadról ha nagyon hiszel benne:-))) Az is lehet,hogy Te voltál Sztálin:-)
2013. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
74%
Melyik előző életedre gondolsz? Ne hidd, hogy csak egy volt... Amúgy Dianetikával simán, én laikusként már az első eljáráskor egy csomó előző életet végignéztem. Meggyőző.
2013. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gauracandra válasza:
**ban reinkarnácios utaztatás.De egy hiteles asztrologus is tud segiteni. Azoknak akik meg nem hisznek a reinkarnácioban azok minek irogatnak ide.Amugy vannak elözzö életek és ezt már több személy és írás bizonyította.Aki nem hiszi az tömény testtudatban van.Azoknak csak annyi hogy a halál pillanatában majd rájönnek.. :)

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ó, hát én nem hiszek a reinkarnációban. Én azt hiszem, amit az ókori görögök: A halott ember lelkét Kharón viszi át ladikon az alvilágot e világtól elválasztó Stüksz folyón... Ezért is tetetek majd egy ezüst obulust a nyelvem alá, hogy ki tudjam fizetni a révészt! A holtak lelkei pedig a túlvilágon tudattalanul bolyonganak. Feltámadás, új élet nincs. Aki meghalt, annak kampec. Mielőtt valaki gügyének nevezne, a régi görögök ebben legalább annyira hittek, mint a mai sznobok a keletről jött vallásokból kihalászott hiedelmekben. De a buddhisták meg a hinduk legalább őszintén hisznek ebben, nem holmi divatmajmolást cselekednek. Nem tudom, miért nem lehet beletörődni abba, hogy az ember meghal és nincs tovább. Porból lett, porrá lesz. Ez biztos. Minden más vallásos és divatos áramlat csak spekuláció. És hogy a nem hívők minek írnak ide? Mert ez egy nyilvános fórum, ahol bárki kifejtheti a nézeteit. Persze, kulturáltan.
2013. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
27%
Fülesbagoly voltál.
2013. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!