Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy engedhetem el pár napja...

Hogy engedhetem el pár napja elhunyt nővérem, emlékét, lelkét?

Figyelt kérdés
Pár napja 38 éves nővérem elhunyt hosszú szenvedés után rákban. Részben megnyugtat, h nem szenved tovább, mert szörnyű évei voltak, részben nem tudom elfogadni, h nem voltam ott vele sokkal több időt és álltam jobban mellé, talán meggyógyulhatott volna, vagy meghosszabbodott volna még pár évvel az élete. Azt mondják engedjem el, de hogyan????? A legjobb barátom lett az elmúlt időben...

2012. dec. 15. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát nagyon sajnálom, őszinte részvétem! :(

Pár nap után még nem fogod tudni elengedni. A gyász egy (hosszú) folyamat, de azt mondják, maximum egy évig tekinthető "egészségesnek" a folyamat lezajlása. A gyász első ideje a fájdalomról, elvesztésről, összezuhanásról, kilátástalanságról, haragról -hogy nem tehettünk semmit - szól.. aztán jön csak az elengedés... Ez még hosszú hónapok... :( És minden fázisán át kell menni sajnos... Részvétem még egyszer.

2012. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most a düh, a harag van bennem. A kegyetlen élet miatt, a tehetetlenség miatt, hogy bármennyire akart mindenki segíteni a betegség csak rosszabbodott. Ezt a halált nem kívánom senkinek, de még a családtagoknak sem. Azt sajnálom, hogy nagyon rég nem lehetett boldog. Nem mehetett utcára a tucatnyi műtét mellékhatásai miatt, nem készíthetett egy ételt magának, a végén 5 hónapig pelenkázta Magát! Szörnyű
2012. dec. 15. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Első vagyok. Megértelek Kérdező. Nagyon is. Mi egy 3 hónapos pici babát veszítettünk el év elején, és végigjártuk ezt a poklot.. és még nincs vége. Sok erőt és kitartást kívánok Nektek!
2012. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia! Sajnálom,nekem a mamám távozott mér több mint gy éve,nehéz. A munkámat is elvesztettem és itthon ültem sírva egy évig pedig van egy szép családom két kicsi fiú,én meg csak nem bírom anyu nélkül. Orvosnál voltam de nem szeretnék nyugtatót. Ne maradj sokat egyedül,és keress minél több lehetőséget arra hogy boldog lehess,mert ő is ezt szeretné neked. Fel a fejjel!
2012. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Istenem, nagyon sajnálom!!!!!! Én nem is tudom, hogy mit tennék, ha elveszíteném a 2,5 éves kislányomat. Szüleimnek is nagyon nehéz, otthon gondolkodnak, hogy miért... Megyek hozzájuk, de sokszor csak felzaklatom őket, mert együtt sírunk.

Szülőként nem is tudom hogy lehet egy gyermek elvesztését feldolgozni!!! Engem az 5 év boldogtalansága nyomaszt most legjobban! A Ti babátok egy Angyalka lett és ott van veletek!!!!

2012. dec. 15. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a hangulatodban ne valami negatívat láss. Ez annak a megjelenése, hogy mennyire fontos volt neked. És ez az érzés van jelen benned, most mindennél erősebben. És ez jó! És ez szép! Fogadd el ezt az érzést és ne akarj menekülni előle. És akkor nem kell elengedned. És lehet azt fogod majd bánni ahogy szép lassan elhalványul és a végén már nem is emlékszel az egészre.


Szóval még egyszer, az a fontos, hogy mire ismersz rá ebben az érzésben, milyen jelentést adsz neki. Azt, hogy szörnyű a világ, vagy azt, hogy szép, ha ennyire erős kötelékek tudnak létrejönni benne!

2012. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!