Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Most tènyleg jelet...

Most tènyleg jelet kaptunk èpp ma 1ève elhúnyt apósomtól?

Figyelt kérdés
Ma van apósom halàlànak 1èves èvfordulója. Hajnalban törtènt ma, hogy arra kezdtünk èbredezni fèrjemmel, hogy a hàlónk melletti fürdőben folyik a csap a mosdónàl,ami pedig tegnap tönkrement.Tekerős csap, a hideg vizes tekerőt alig lehetett màr tekerni,nem folyt belőle a vìz.Fèrjem ment ki a zajra, mondta,hogy mindkèt csap meg volt nyitva,rendesen folyt a vìz...elzàrta,de mèg totàl fèlàlomban volt,gondolta magàban,fura,de majd reggel àtgondolja mi is volt ez...mikor lefeküdt,hallott egy kattanàsszerűt az alsó szintről, de azt gondolta,biztos a macskàk matatnak....visszaaludt.Reggel meg làttuk,hogy betörtek hozzànk, elvittek pàr dolgot az alsó szintről. Most azt gondoljuk, hogy talán ez a csapügy egy figyelmeztetès lehetett?Mert ha normàlisan felkelünk rà, meghallhattuk volna a betörèst...Ja...ès a csap megjavult...magàtól!?
2011. márc. 11. 16:37
1 2
 1/13 valakiakitnemismersz ***** válasza:
szegény apóst nem veszik komolyan
2011. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

............................................________

....................................,.-'"...................``~.,

.............................,.-"..................................."-.,

.........................,/...............................................":,

.....................,?......................................................\,

.................../...........................................................,}

................./......................................................,:`^`..}

.............../...................................................,:"........./

..............?.....__.........................................:`.........../

............./__.(....."~-,_..............................,:`........../

.........../(_...."~,_........"~,_....................,:`........_/

..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-,},.~";/....}

...........((.....*~_......."=-._......";,,./`..../"............../

...,,,___.\`~,......"~.,....................`.....}............../

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-"

............/.`~,......`-...............................\....../\

.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__

,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,

.....`=~-,_\_......`\,.................................\

...................`=~-,,.\,...............................\

................................`:,,...........................`\..............__

.....................................`=-,...................,%`>--==``

........................................_\..........._,-%.......`\

...................................,<`.._|_,-&``................`

2011. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ne haragudj, csak meg akaarom erteni a gondolatmenetedet.


szoval szerinted ez azert jel, mert o kuldte a betoroket az egy eves evfordulora, vagy azert jel, mert kinyitotta szerinted a csapot. Ami mondjuk ha ket honappal ezelott tornek be hozzatok, nem teszi meg, hisz nincs evforduloja?!

esetleg szerinted 2 honappal ezelott is megteszi, de akkor nem kerdeznel ilyeneket, mert hisz ki is kerdezne meg azt, hogy ma 10 honapja 1 hete es harom napja halt meg az aposom aki kinyitotta a csapot nekunk amig lent betorok voltak



masreszrol meg ha jelet akart volna kuldeni, miert nem lokott le egy vazat lent ahola betorok voltak, hogy felebredjetek a csorompolesre, es lemenjetek? mert gondolom ha csapot ki tud nyitni, akkor egy vazat is le tud lokni.


Sehogy nem stimmel a gondolatmeneted, bar ertem, hogy valahogy csodat akarsz atelni/ belemagyarazni, hisz mind szeretnenk ilyet...

2011. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ùgy èrtettem,hogy a csap dologgal akart minket felèbreszteni, hogy meghalljuk a betörèst....Okè belemagyaràzom,de akkor mi a magyaràzat arra,hogy csak úgy megered 2csap is? Ès amiből tegnap mèg nem folyt a víz,(hetek óta döglődött) most szuperul működik.
2011. márc. 11. 21:13
 5/13 anonim ***** válasza:
hat... nem vagyok szerelo, de en is eltem mar olyat, hogy egy csap szarakodott, nem hivtam hozza szerelot, majd egy ideig megint jo lett. Ebben nekem nincs csoda.
2011. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ez érdekes!Én értem ,és hiszek benne!Kérdés:Máskor is előfordult már ilyen jel?Úgyértem történt már valami fura veled amikor valamelyik hozzátartózód elhunyt?Nagyon fontos lenne mert akkor fényderülne az egész ügyre!
2011. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vagy lehet az őrangyalod munkákodott
2011. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
na es a vegere befutott az ezokommando...
2011. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kozy182 válasza:
sziasztok csak 1 dolgot vegyetek figyelmbe. ha ő fizikálisna vagy más modon kapcsolatba lép veletek médiumon kivül bajba kerül és megbüntetik.szigoruan
2011. márc. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És kozi te ezt honnan tudod ilyen nagyon?
2011. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!