Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan bizonyosodhatok meg...

Hogyan bizonyosodhatok meg róla, hogy van reinkarnáció?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 17:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Én már az előző életemben sem hittem benne...
2012. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ez nem a humor kategória.
2012. nov. 11. 18:13
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha meg lehetne róla bizonyosodni akkor valaki Nobel díjat kapna érte.
2012. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Zsizsik666 ***** válasza:

hipnózis. Vagy elhiszed vagy nem.

Nincs bizonyosság. Soha nem is lesz.

2012. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 dragonline ***** válasza:
Gondolod hogy valaki fog tudni rá válaszolni?
2012. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Te most milyen válaszra számítasz? "Hogy ugorj le a hídról és megtudod"? Vagy hogy "Előző életemben macska voltam."? Vagy mi?
2012. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Van válasz csak attól tartok, hogy azért nem fog ide irni mert gúnyolódás tárgyává válhat.

Ez a szerencsétlen materialista szemlélet rombolja a köztudatot is. Ha ugy gondolja valaki, hogy inkább az anyag a fontos az miért szemeteli tele ezt a fórumot ahelyett, hogy a megfelelő tudományosnak hitt fórumon az evoluciót védené.

Azért kell materialistának lenni mert akkor bármit megtehetsz az életedben büntetlenül. Gúnyolódhatsz másokkal a nézetei miatt és csak arra hajthatsz, hogy élvezz mindent amig le nem hunyod a szemed tekintet nélkül másokra. Ebben fognak sokan tévedni.

Meggyőződésem, hogy inkább vagyunk szellemi mint fizikai teremtmények. Azoknak a válaszára vagyok kiváncsi akiknek ugyaez a meggyőződésük. A bizonyitékokat keresem és ha bárki bármiben segiteni tud akkor annak nagyon örülnék.

A materialista embertársaimnak további szép napot kivánok de nem szeretnék velük vitatkozni. Köszönöm a megértésüket.

2012. nov. 11. 21:39
 8/27 anonim ***** válasza:
46%

>picsog, hogy gúnyolódnak vele a gonosz "materialisták"

>fél oldalon keresztül gúnyolja a materialistákat


Nem tűnik fel némi hipokrízis a mondandódban, barátom?


Egyébként hamarosan el fog múlni ez a nagy antitudományos ezós divathullám is, mint minden más hasonló őrület. Ez is olyan, mint a kosaraskártya-gyűjtés, vagy a tamagocsi. Előbb-utóbb rájössz, hogy vérgáz és felesleges.


Ignoramus

2012. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ja bocs, elfelejtettem pontozni.


1/10

2012. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Szobek ***** válasza:
80%

Szia!

Én szeretnék segíteni :)

Ajánlom a regressziót! Én 3 előző életemet ismerem.

Fantasztikus dolog, elhiheted! Képeket láttam felvillanni magam előtt, de nem is ez volt benne a lényeg, hanem az általuk keltett érzelmek! Annyira erősek voltak, hogy addig ilyet képzelni sem mertem. Fantasztikus érzés. Rögtön felismertem például a mostani apámat.Rájöttem, hogy vele volt feladatom, amit életeken át nem tudtam megoldani(most sikerült):) Nekem segített megbocsátani:)

Egy ilyen regresszióval rengeteget nyerhet az ember:)

Szívből ajánlom:)

Sok sikert!

2012. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!