Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy tudhatnék meg többet az...

Hogy tudhatnék meg többet az előző életemről?

Figyelt kérdés

Itt az elején leszőgezném, hogy hitetlenek kíméljenek, a kérdés nem az, hogy létezik e előző élet.

Egy részét a hipnózissal sikerült felszínre hozni, leírom, amire emlékszem.

Egy piaci stand mögött állok, én voltam az árus. Az épületek nagyon régiesek voltak, valamikor az újkorban lehetett. Hátul ott volt egy kard, ami önvédelemre szolgált. A standhoz oda jön egy szürkés szőke hajú, zöld szemű lány, rám mosolyog.

A következő kép az, hogy ez a lány a feleségem és van két gyerekünk. Boldogan élünk, mivel én egy jó kereskedő voltam.

Harmadik kép, jöttem haza a hajó útról, már régóta távol lehettem, mert nagyon siettem. Bementem a házba, minden tiszta vér volt, a feleségem feje karddal oda volt tűzve a falra :S

Negyedik kép én és egy ember, aki monoklit visel, kardot rántunk, egymásnak esünk.

Ötödik kép, a fél kezem le van szakadva és már majdnem elvérzem, az ellenfelemmel nem tudom, hogy mi van.

Hogy lehetne ennél tovább jutni? Hipnózissal csak eddig jutottunk, pedig többször is próbáltuk, de én tovább akarok jutni, hogy tanuljak az előző életemből.



2012. nov. 3. 22:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért, mert meghaltál...? Vagy még korábbi életre gondolsz?
2012. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Meghaltam? De hogyan? Az ellenfél eltűnt, én meg a kezem hiányán kívül mást fájdalmat nem éreztem, még mozogni is tudtam.
2012. nov. 3. 22:51
 3/24 anonim ***** válasza:
Egy kéz elvesztésébe bele lehet halni, főleg ha régen volt... vagy öngyilkos lettél a feleséged halála miatt. Lehet hogy nincs is tovább, azért nem jutsz tovább, erre nem gondoltál?
2012. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De, lehetséges :S Ez eszembe sem jutott, annyira tudni akartam, mi volt még.
2012. nov. 3. 23:00
 5/24 anonim ***** válasza:
20%
Elolvastam és két okból szomorú a történet. Egyrészt nincs olyan hogy előző élet, másrészt kidobtál egy csomó pénzt egy felesleges hipnózisra.
2012. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%

Igenis létezik előző élet kedves utolsó. Nagyon sok földi életünk van, hogy fokozatosan fejlődjünk és tapasztaljunk. De hosszú lenne részteiben kifejteni ennek a működését és az ok-okozatát.


Üdv.: Egy pályakezdő tisztánlátó-médium

2012. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ha érdekel ránézek, mi történt veled és mi a tényleges végkifejlet. Amennyiben engedélyedet adod nekem erre, máris meglesem. :)
2012. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Engedélyt adok, hátha van tovább. De mivel tudod bizonyítani, hogy tényleg látod?
2012. nov. 3. 23:25
 9/24 anonim ***** válasza:
en nem akarlak meggyozni hogy van-e elozo elet vagy nincs, viszont amit hipnozis utjan sikerult felszinre hozni azt ne vedd keszpenznek, a hipnozis nem mindig megbizhato. es konyorgom ne hipnotizaltasd magad mert karokat is okozhat aki csinalja, akaratlanul is. ezt nem en mondom hanem a pszicholgia tankonyv.
2012. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ez igaz, nem jó segítő nélkül hipnózist végezni.

Viszont mivel tudom bizonyítani amit látok?


Nos...

Azt tudom, hogy viszonylag tárgyilagos ember vagy, akit érdekel minden részlet. Sokszor el is veszel bennük.

Eléggé komoly vagy sokszor a környezetedben, érettebb a korodnál.


Ahogy érzem érdeklődsz a történelem iránt is, valamint kicsit visszahúzódóbb vagy olykor.

Kiemelkedsz társaid közül, kicsit talán művészlélek beállítottságú is vagy. Szeretsz alkotni, és a természetet is kedveled.


Adtam rólad egy személyiségrajzot ismeretlenül. ;)

Érdekel még az előző élet továbbra is? :)

2012. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!