Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző életemről beszélhettem?...

Előző életemről beszélhettem? Vajon tényleg az előző életemről beszélhettem, vagy csak egy "hülye kislány" hülye szövegei voltak?

Figyelt kérdés
Apukám mesélte, hogy amikor 3-4 éves lehettem, akkor elég sokszor meséltem nekik egy "másik életről". Valami Gináról meséltem, hogy ő beteg volt, és én mentem meglátogatni a kórházba minden nap. Ott voltam vele, meg sokat játszottam ezzel a Ginával. Apukám szerint úgy beszéltem erről, mintha tényleg megtörtént volna. Mindent részletesen elmondtam, ők meg nem igazán értették, hogy mi bajom van, de nem toltak le érte, csak nem értették.
2012. márc. 6. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Lehet , hogy egy filmet , vagy mesét mondtál el nekik, amit te néztél és persze ,hogy nem értették. Ne tulajdoníts ennek nagy jelentőséget ,mert beszív téged is az örvény. Vigyázz!
2012. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok minden miatt mondhattad ezeket. Persze nem kizárt, hogy előző életbeli emlékek, előfordul az ilyesmi. Keress rá Ian Stevensonra, ő több ezer ilyen esetet vizsgált ki, amiket gondosan le is ellenőríztek.
2012. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kiskoromban állandóan "meséltem", anyáék meg hallgatták, és vigyorogtak rajta.

Nagyon beszédes kislány voltam, és dőlt belőlem a mese, meg a fantázia.

Unokahúgom ugyanilyen: 2 évesen arról "mesélt", hogy ejtőernyős volt, leugrott, aztán elrabolták, egy néni és egy bácsi, de kiugrott az autóból, és elfutott.

Aztán bement a boltba csokiért.

Meg hasonlók.

Én komolyan hallgatom, de annyira édes, hogy majdnem felnevetek.

Nem kell ezt komolyan venni.

Nem előző élet, hanem fantázia, amivel a gyerekek bőven rendelkeznek.

2012. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne szedj annyi ginát! X)

http://www.youtube.com/watch?v=g3t6YDnGXAc

2012. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem volt hülye szöveged.


A gyermeki lélek és test még leheletnyi erejű annál erősebbek lehetnek viszont azok az emlékek és gondolatok, amelyeket szüleidtől illetve általuk őseidtől örököltél, mint turmixot- ezért van az hogy azt gondolják sokan, hogy előző élete volt. Nem nincs előző élet csak őseink élete és lenyomatainak töredéke-- de ezek később az élet energiád növekedésével elhalványulnak és esetleg hipnózissal hozható felszinre.

2012. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!