Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy tudhatnék meg többet az...

Hogy tudhatnék meg többet az előző életemről?

Figyelt kérdés

Itt az elején leszőgezném, hogy hitetlenek kíméljenek, a kérdés nem az, hogy létezik e előző élet.

Egy részét a hipnózissal sikerült felszínre hozni, leírom, amire emlékszem.

Egy piaci stand mögött állok, én voltam az árus. Az épületek nagyon régiesek voltak, valamikor az újkorban lehetett. Hátul ott volt egy kard, ami önvédelemre szolgált. A standhoz oda jön egy szürkés szőke hajú, zöld szemű lány, rám mosolyog.

A következő kép az, hogy ez a lány a feleségem és van két gyerekünk. Boldogan élünk, mivel én egy jó kereskedő voltam.

Harmadik kép, jöttem haza a hajó útról, már régóta távol lehettem, mert nagyon siettem. Bementem a házba, minden tiszta vér volt, a feleségem feje karddal oda volt tűzve a falra :S

Negyedik kép én és egy ember, aki monoklit visel, kardot rántunk, egymásnak esünk.

Ötödik kép, a fél kezem le van szakadva és már majdnem elvérzem, az ellenfelemmel nem tudom, hogy mi van.

Hogy lehetne ennél tovább jutni? Hipnózissal csak eddig jutottunk, pedig többször is próbáltuk, de én tovább akarok jutni, hogy tanuljak az előző életemből.



2012. nov. 3. 22:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
Egy jó tanács még, értékes ember vagy, lehet sokszor nem érzed így, és kicsit bizonytalan is vagy. Ne legyél az sose, mindenki egyenlő, csak sokan nem tudják felszínre hozni igazi értékeiket. ;)
2012. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Érdekes, ez igaz is rám.

Sajnálom, hogy kételkedtem, csak ugye sok itt a szórakozó kisgyerek és biztosra kell menni.

Érdekelne az előző élet, ha van folytatása :)

2012. nov. 3. 23:45
 13/24 anonim ***** válasza:
43%

Igen, sajnos sokan szeretnek trollkodni. Vannak kamu látónak hírdetett emberek is. Nos én nem ilyen vagyok, és még azt is bevallom pályakezdő vagyok. :)


Amit látok előző életedről:


Az akkori párod valószínüleg titkolt előled valamit erősen, és ezáltal történt a tragédia. A lapok közül is kijött a szerencsétlenség lapja. Ez a férfi egy erősebb, masszívabb testalkatú ember szakállal, akit látok.


Valószínüleg valami behajtó féleség lehetett.

Úgy érzem adóssága lehetett akkori párodnak, és mivel nem tudott fizetni, régi bevett szokás szerint megölték. :S

Itt nálam is megszakadt a kép, valószínűleg halálos kimenetelű volt a viadal. :(


Ami még fontos lenne:

Egészségileg érdemes lenne odafigyelned, hogy ne fojts magadba érzéseket, merd kibeszélni ami nyomaszt. Valamint emésztésedre kicsit jobban ügyelj. Nem biztos, hogy a legjobb a táplálkozásod. Nincs valamilyen élelmiszer-érzékenységed?


Szemednél látok egy kis gyengülést. Viselsz szemüveget? Olvasáshoz?


Remélem tudtam segíteni. :)

2012. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

csak tudnám miért érdekel továbbra is ilyen borzalmak után ez az életed...

én is voltam hipnózison és még mielőtt itt elkezdene rinyálni valaki, nem adtam pénzt érte, ingyen bevállalták.

nem volt jó.

szovjet katona voltam, könnyebben megsérültem és kinyírták a bajtársamat, aki vlsz a legjobb barátom volt de lényeg hogy ott nagyon sajnáltam hogy hát meghalt.

biztos hogy nem lennék kíváncsi többre az hótziher

2012. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Akkor most már biztos, hogy akkor meghaltam :S Köszönöm a segítséget.


Rendben, figyelni fogok azokra, amiket leírtál :)


14. Azért érdekel, mert szeretnék tanulni, az előző életem hibáiból.

2012. nov. 4. 00:02
 16/24 anonim ***** válasza:

de most abból hogy látod magad tragikusan meghalni azon kívűl hogy megrázó, mit lehet tanulni?

én nem tudtam tanulni az enyémből mégis, milyen következményt vonjak le belőle... hogy legközelebb, növesszek 2 centivel hosszabb kezet hogy arrébb tudjam rángatni a másikat? :S

jobb nem bolygatni a múltat én azt hiszem

2012. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
36%
Igen, biztos nem ok nélkül zárják el előttünk az égiek ezt a tudást. De aki lelkileg megérett rá és a mostani életfeladatát az előző életben szerzett karmáinak felszámolásával tudja csak véghezvinni, tökéletesítenie, annak tudnia kell minden részletet ahhoz, ami közelebb viszi a jelenlegi élete megértéséhez is.
2012. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
regresszós hipnózissal de míg oda eljutsz h tudod használni el telik sok idő majd, magadnak is meglehet tanulni jómagam is pszichológiával foglalkozom ez egy kicsit perifériás terület de valóban létező dolog az egyik nagy ezoterikával foglalkozó oldalra írtam egy cikket(esettanulmányt) h ezt miként tudják az emberek könnyen elsajátítani.
2012. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nincs előző élet, sem következő. Na, így működik ez.
2012. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Tapasztaltad már ezt? :) Vagy csak úgy mondod materialista berögződéssel?
2012. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!