Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi választjuk a szüleinket...

Mi választjuk a szüleinket születésünk előtt?

Figyelt kérdés

Louise L. Hay Éld az életed c. könyvét olvasom, és ő úgy véli, születésünk előtt mi választjuk ki a szüleinket, és ők lesznek azok, akik legjobban hozzásegítenek majd az "életleckénk" megtanulásához. (pl. agresszív apa-megbocsátás)

Én nem tudok ebben hinni, nem gondolom, hogy szándékosan ilyen családot választottam volna magamnak..

Ti mit gondoltok erről?


2012. okt. 3. 13:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
#9: Magyarázd már meg nekem ki választ olyan anyát aki megöli és megkínozza a csecsemőit, évek hosszú során át.
2012. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
#11 Az, aki fel akarja oldani valamelyik karmikus ciklusát. Ugyanilyen okból választhat az a magzat is, akit édesanyja nem tud kihordani.
2012. okt. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*jav. a lélek választ, nem a magzat.
2012. okt. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Az, aki fel akarja oldani valamelyik karmikus ciklusát. Ugyanilyen okból választhat az a magzat is, akit édesanyja nem tud kihordani."


Remélem, hogy trollkodsz, ha nem, akkor nagyon, nagyon mélységesen szégyelld magadat.

2012. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ilyen egyszerű. Fogantatás, terhesség, születés és onnantól megismerkedünk a szüleinkkel, ők pedig velünk. Nem volt előtte senki és semmi, ahogyan a halálunk után sem lesz. A biológiai lét szükséges a szoftver működéséhez, tehát a tudat, az érzések addig vannak ameddig él az ember. Ne bonyolítsd, úgyis tudod az igazságot csak szeretsz miszutifikálni izgalmas és érdekesnek tűnő fantáziatermékeket. Erre sokan hajlamosak:-)))) Csá
2012. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ne olvass többet!
2012. okt. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Antimoddal egyetértek! Véletlenül (pedig nincsenek véletlenek) szóval nem a megfelő helyre kattintottam. Bocs. És mégegyszer hangsúlyozom, ugyanez lenne az én hozzászóülásom is.
2012. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
22%
Igen, a lélek választ. Mégpedig a karma szerint. Az választ rossz szülőket, rossz sorsot, akinek ilyet kell választani a karma miatt, ilyet kell választani, hogy tapasztalatokat szerezzen, és fejlődhessen. Mindenki önző baromként kezdi, és önzetlen felülemelkedett áldott emberré válik a sokadik (talán többezredik) inkarnáció végén.
2012. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Ila7 ***** válasza:

Sokszor maga a tudat választ, ha nem elég érett rá, vagy nincs elég "energiája" hozzá, akkor azok a Segítők, akik a következő élettervének összeállításában segítik.

Legtöbbször nem személyeket, hanem az élettervéhez alkalmas környezetet választ. Olyan embereket, akik által a szükséges hatásokat élhetik meg.

De az is előfordulhat, hogy konkrét személyt választ, mert van valami közös feladatuk, közös tanulnivalójuk. Egy csoporton belül például azonos célokat igyekeznek megvalósítani.

2012. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!