Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Karmaoldás saját magamnak?

Karmaoldás saját magamnak?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam már a karmáról és arról, hogy vannak, akik tudnak segíteni ennek oldásában.

Felmerült bennem, hogy talán mi magunk is feloldhatjuk a karmánkat. Elvégre, ha másnak megy, nekem miért ne menne...


Mi a véleményetek? Hogyan kéne csinálni?


2012. júl. 14. 21:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Húúú, hát szerencsére ami miatt annak idején kiírtam ezt a kérdést, attól már sikerült megszabadulnom :)


Nagyon egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt írta, hogy a lényeg a megértés. Tényleg. (emellett nagyon sajnálom a többi hasznos válasz adóját, h lepontozták őket... én mindig csak felfelé értékelek!)


Ha utánaolvasol, rengeteg gyakorlat, meditáció is fellelhető a neten. Ezek érdekesek, de nem ez a megoldás. Meg kell érteni, hogy minden azért van az életben, hogy tanítson. Amíg nem érted meg ennek a tanítását, nem szabadulsz belőle. Soha, senki felett nem szabad ítélkezni. Ahogy egy kínai mondás szól: Soha nem tudhatod a teljes igazságot.


Elég sokat olvasgattam a témában. Kinevethettek, de leírom, nekem mi hozta a 'megismerést, megértést' az életemben, hátha másnak is segít. Hiszek abban, hogy vannak segítőink (hívhatod bárhogy: angyal, felettes én, univerzum, Isten, stb...) Kétségbeesésemben nem jutott más eszembe, kértem a segítőimet, hogy értessék meg velem, miért van körülöttem az, ami.. Ha hiszitek, ha nem, pár nap, vagy pár hét múlva (mikor már rég nem is foglalkoztatott a dolog) egyszer csak megérkezett bennem egy gondolat -már-már látomás formájában- és hirtelen minden összeállt. Legalább 8 kérdésemre megkaptam a választ egy pillanat alatt, láttam az ok-okozatokat, láttam előző életbeli történéseket. Hihetetlenül hangzik, magyarázhatja bárki-bárhogy, de én biztosra tudom, h ez válasz volt :)


Elkezdtem másképp szemlélni az életem, megbocsájtottam annak, akinek kellett, segítettem annak, akinek szüksége volt rá, tettem a dolgom és helyreállt a rend. Októberre megoldódott a közel 10 éven át húzódó egyhelyben toporgásom. Úgy érzem tudom hová tartok, és tudom, hogy még van előttem egy nagy feladat, amit meg kell oldanom. Egyenlőre nincs meg rá a megoldás, de biztosra tudom, h amikor itt lesz az ideje, rendeződik az is.


Szóval annyit tudok javasolni, hogy fogadd el amid van, sőt légy hálás érte. (mindig van, akinek rosszabb!) Köszönd meg, h ezt is megtapasztalhattad és hidd el, h szükséged volt arra, h átéld azt, amit.


Más: Valaki felhozta a gyilkosokat... Megint csak ismételni tudom magam: Soha nem tudhatod a teljes igazságot!


Lehet, hogy ő éppen azért jött a Földre, hogy az áldozat hozzátartozói megtapasztalhassák azt, amit. Egyszerűen át kell élniük. Sosem tudhatod, hogy az a gyilkos nem épp a legnagyobb tanítód az életedben.


Na, most aztán adtam okot vitára! :D Nem akarom senkinek a nézeteit megváltoztatni, senkit megbántani... Ez az én álláspontom, a többezer álláspont mellett. Csak leírtam, h lássátok, ilyen is van :D


Mindenkinek szép napot! Béke...

2013. jan. 17. 17:59
 12/12 anonim válasza:
Részletesebben is megirhatnád :)
2017. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!