Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Megbocsátásnak lehet-e nevezni...

Megbocsátásnak lehet-e nevezni azt, amikor megbocsájtom valakinek a múltbéli tetteit, ugyanakkor tisztes távolságot tartok tőle, mert tudom, milyen ember, milyen személyiség?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Azért mert megbocsájtod valakinek, amit veled szemben, rosszat tett, még nem kell ölelgetned. Szóval a megbocsájtást nem kell baráti tettekben is kifejezésre juttatni.
2012. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sztem meg nem..a szálka ott marad ha hibazik a másik.
2012. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyilván elővigyázatos lehetsz a megbocsátással együtt, de az csak akkor igazi, ha nem érzel iránta gyűlöletet és nem akarod neki visszaadni azt, amit ő okozott neked fájdalmat.
2012. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Azt eleg megbocsatani amit valaki tett,az embernek nem kell. Ha nem megy szivbol,ugysincs ertelme,csak magad hibaztatnad max hogy nem vagy kepes ra.
2012. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

azt mondják, ha átversz a te szégyened, a ha másodszorra is az én szégyenem.

Csak tan ultál az esetből, azért mert megbocsájtasz valakinek még nem kell kedvelned is. Vannak esetek egy szoros közösségben amikor nem tudod elkerülni így a távolságtartás inkább gyeremeteg sértődöttségnek tűnik, de ha nem szoros a közösség, nem kell vele töltened az idődet.

2012. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan embernek én meg se bocsátanék, akit később elkerülök. Ez egy nagy hülyeség... :P
2012. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik a válasz attól függ, hogy hogyan ártelmezzük azt hogy "megbocsájtás" :-)
2012. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen
2012. máj. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De mondok még valamit.

az az ember egy korzsakot jelentett az életedben, azzal hogy rosszul váltatok el és te megbocsájtasz lezártad a dolgot. De kellemetlen emberek közelében nem kötelességed lenni.

Szóval igen létezik ilyen. A megbocsájtás szerintem nem feltltenül azt jeletni hogy ha elfogadod az embert úgy ahogy van akkor a közelében is bizonyítanod kell ezt. Hanem hogy inkább ebben az esetben rá hagyod, nem teszel alá, de ügyelsz hogy te alád se tegyen.

De ha ezt meg kellett kérdezned, akkor még nem bocsájtottál meg teljesen. szerintem

2012. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!