Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elhiszitek, hogy a lélek 21...

Elhiszitek, hogy a lélek 21 gram? És elhiszitek, hogy a testtől függetlenül létezik?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, kik azok, akik hiszik, hogy huszonegy gramm a lélek, és hogy a testtől függetlenül lehet-e értelmezni. Én úgy képzelem el az embert, mint a számítógépet. Van egy hardver, és azon lehet futtatni a szoftvert. A hardver létezhet szoftver nélkül (pl súlyos szellemi fogyatékosok, vagy elmebetegek esetében), de a szoftver nem létezhet hardver nélkül, hisz a szoftver a hardver beállításainak összessége (hardver=test).

2012. ápr. 18. 00:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Így van, szoft nem lehet hard nélkül. De én is ugynaezt írtam. A szoftver mindenképp egy ,,elméleti dolog", hisz nem lehet kézzel fogni. Tulajdonképpen a szoftver, a hardver beállításait jelenti.
2012. ápr. 25. 00:34
 22/25 A kérdező kommentje:

Utolsó: a lelket adásnak akarod felfogni. Ez idáig okés, de mégiscsak szükséges hozzá a hardver.


Egyébként, ha még ellátogattok ide, akkor dumálhatunk, csak most volt egy kis szülinapi ünneplés barátaimmal, és be vagyok rugva. Így kicsit nehéz gondolkodni. :)


Majd holnap minden hozzászóló véleményére megpróbálok valamit reagálni, nem tudom, hogy nektek mennyire fontos, hogy kapjon választ, számomra mindenképp! :)

2012. ápr. 25. 00:39
 23/25 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, a lélek láthatatlan, és tényleg egy testrész, és van is tömege, csak mi emberek nem látjuk, ert az egész testünkben ott van.
2012. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Utolsó: a lelket adásnak akarod felfogni. Ez idáig okés, de mégiscsak szükséges hozzá a hardver."

A rádió csak dekódolja az adás jeleit. Adás anélkül is van, csak nem érzékeljük. Én így tudom elképzelni a lelket, mert a halálközeli élmények nagyon valószínűsítik, hogy képes testtől függetlenül létezni.


"Bocsáss meg, de látja a saját szemét??? "

Igen. Sőt, vakon született emberek olyan beszámolókat adtak, amiből arra lehet következtetni, hogy képesek voltak látni. Csak a színeket nem érzékelték.

És szinte mindenkinél az érzékelés sokkal intenzívebb, mint a hétköznapi életben - olyat dolgokat tapasztalnak meg (például mások gondolatainak észlelése), amit képtelenek vagyunk felfogni. De attól még (nagyon úgy tűnik) léteznek.

2012. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

én hiszek a lélekben,de sztem hülyeség hogy 21g

ami nem anyagból van annak nem lehet súlya

amúgy a világ nagy része nem fizikai értelemben vett anyagból van,így nem is mérhető.Az anyag csak egy kölcsönhatás,és mi csak ezt a kis hányadot tudjuk mérni,bizonyítani

ezért hülyeség ilyeneket felhozni hogy nem látom,nem lehet mérni,ezért biztos nincs is

példának a világegyetemet hoznám fel,kimutatták hogy ha csak anyagból lenne és csak a gravitáció alakítaná összeesne az egész és a galaxisok sem állhatnának össze,és nem is tágulna egyre gyorsabban

nem tudják mi az ami ezt előidézi,nem látják,nincs súlya,nem mérhető de még is van

2012. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!