Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Hogyan tudhatnám meg, hogy ki/mi voltam előző életemben? Vannak valami jelek a hétköznapi életemben is, amiből sejthetném?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 18:30
1 2 3
 11/28 Márkkkk válasza:
A jelen életedben jelentkező nehézségek, kihívások előző életbeli megoldatlan helyzetekre, visszaélésekre utalhatnak. Ha jól értem válaszokat keresel, ehhez nem biztos h az előző életek tanulmányozása a legkézenfekvőbb út. De h témánál maradjunk,**-naadi-s utaztatás állítólag jó, plusz van vmi indián zöldség, aminek szintén emlék-felidéző hatást tulajdonítanak a leírás szerint (smart-shopban fellelhető).

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nincs előző élet ez buta babonaság vagy félre értések.


az élet egyszeri és megismételhetetlen, bár ha a lélek túléli a testhalált akkor halhatatlanná válhat és egyszer ha itt az élet megszűnik akkor valahol újra teremteni lesz képes önmagát.


A sok mende-monda abból adódik, hogy kisgyermekkorban előfordul hogy azt mondja itt jártam ez ismerős, valami felrémlik a kis tudatában. De mély hipnózisban is visszalehet menni a születés előtti emléktárba"


De az nem az előző élet emléke hanem a több generációs átörökítés lenyomata szellemileg és kódokként akár csak a színes egyediségünk amelyben benne van még az ükapánk lenyomata is szerencsére vagy szerencsétlenségre kitudja előre?


Az ember nem csupán a kék szemet szőke hajat, tagbaszakadt, 42 nyakbőséget örökli hanem szellemi-gondolati és képi adatokat is,- hisz ez az evolúciós lenyomat amely biztosítja az alapot amire aztán ráfeszül átjárja a jelen kor megannyi tanult hatás

2012. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ha még is nagyon kíváncsi vagy akkor csak szakképzett orvos hipnotizőrrel szabad kutatnod emlékeidben De mondom ez csak DNS kódok.


De semmiféle keleti baromságot vagy még rosszabb füvet egyéb őrültséget ne csinálj --elmezavart okozhat.

Van épp elég és volt is elég ilyen ok miatt vallásos örült

2012. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Elmesélek egy magyarázatot a reinkarnációra amit a krisnások adtak (buddhista ága)az általuk tartott LÉT konferencián. Tegyem hozzá szinte izzadva ábrákkal kézzel lábbal győzködte a hallgatóságot hogy miképp fér bele egy holt lélek egy parányi újszülöttbe!!


Arra kérdésre amit feladtam, mert nem bírtam megállni a hülyeségük miatt -azt kérdeztem ha ilyen szépen belegyömöszölte a 180 volt emberi holt lelket az alig 50 cm kicsi testebe, akkor magyarázza most el hogy MI IS A LÉLEK? .... aztán csend... majd egy eszement zagyva és elterelő válasz következett azt se tudta elmondani egyik előadó guru-pap se, hogy mi a halál tulajdonképpen?


Keresd meg A létezés fantasztikuma cimű blog Csodálatos emberi lélek cimű fejezetet. számozva vannak a fejezetek!! ott választ kaphatsz.


Ennyit arról amit terjesztene babonaságot amit csak azért találtak ki, hogy az éhező tömegeket a számtalan bádogvárosok lakóit régen is és ma is féken tartsák a jövőre vonatkoztatható esztelen ígéreteikkel


Ha nem lopod el a vagyonomat, ha éhen halsz az utcán de azt a szent marhát nem vágod le amiből nekem a földjeimen ezrivel van és az is szent akkor a következő életedben Te is gazdag leszel,minél hamarabb döglesz éhen annál hamarabb gazdagként fog újra születni egy gazdag porontyban!!

2012. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"keleti baromságot..., őrültséget..., vallásos örült,...krsinás szinte izzadva ...kézzel lábbal győzködte a hallgatóságot".

"mert nem bírtam megállni a hülyeségük miatt".... aztán csend... majd egy eszement zagyva és elterelő válasz következett...


Mami pár gondolatából idéztem, leginkább az tetszett, hogy nem bírt megállni, ezektől a kulturált jelzőitől én sem...


Kicsit zavaros a fejtegetése, hogy mindenki hülye, aki arra gondol hogy leélt emberi életek információi (bizonyos "öröklött tulajdonságokhoz hasonlóan") pl. az emberi DNS-ben rögzülhetnek, mert ugye "egy 50 cm kicsi test nem képes 180 volt emberi lélek emlékeit" magában hordozni megszületésekor.


Mami stílusa gyerek észre vall. Ő emliti a DNS-t, ami egy 50 cm-es emberke testében is sok milliárd példányban tartalmazza az ember "megírt" j ö v ő j é t, okoska mami szerint ebbe a m ú l t nem fér bele. A legtöbb (később hatalmasra megnövő) bio lény szaporodó sejtje olyan pici, hogy emberi szemmel segédeszköz nélkül (pl. nagyító, mikroszkóp) nem is látható, mégis tartalmazza a DNS-t, a megteremtődő példány fizikai és (majdani b i o l ó g i a i!) jellemzőivel. Aztán ha emberke születik meg a szintén "kisméretű" hímivarsejt és a női petesejt nászából, mindez egy 50 cm-es pici testben néhány x milliárd példányban lesz jelen...


Emberi méretek? Hát akkor hol vannak a trópusi, több tucat méter magasra növő fák, több tonnás szerves anyagukkal? És milliméteres (vagy kisebb) magjaikkal?!


Szóval, mami! A keleti tanok nem szorulnak arra, hogy bárki (akár én) megvédje őket, inkább oda kellene figyelni rájuk, mert ŐK még hiszik (és nem csak tudják) hogy az ember ISTENNEK született, olyan képességek birtokában volt egykor, ami isteni tulajdonságokkal ruházta fel őket. Aztán az ember(iség) a saját önző érdekei miatt visszaélt a képességek egyre nagyobb részével, aztán a (Sors? a Teremtő? az Isten?) szép lassan elzárta a hozzáférést ezekhez a képességekhez, de még meghagyta néhány kiválasztott, önzetlen ember részére, akik nem fogják ezt a világ elpusztítására felhasználni.


Akik ezeknek a tudásoknak (még) a birtokában vannak, őrzik titkukat, általában a lelküknek élnek, s nem a hétköznapi emberek céltalan életét élve tengetik napjaikat.

Az "ilyen" emberekre a "mamis" jelzőket aggatni...hát enyhén szólva is "mamis szemléletre" utal...


Én úgy gondolom, a vélemény szent. Az ember két szeme sem egyformán látja a világot, két ember meg már végképp másként. Az információk "férőhely" igényével kapcsolatban pedig elég csak a technikai (pl. PC)információrögzítésekre gondolni, ma egy légysz@r felületére a Pallas Lexikont több példányban fel lehetne vinni. S ez még csak a kezdet kezdete, a természet tudásához képest...

2012. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

apád voltál "előző" életedben.

[link]

2012. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

tegnap 11/19 -először is félre értelmezted azt amit írtam. A DNS is más kategória és a holttá vált testet elhagyó lélek is más kategória.


A keleti misztika azt állítja hogy van reinkarnáció és a lélek újra születni képes, sőt elmagyarázták a létkonferencián ábrákkal hogy miképp kilép a testből majd beletolakszik a csecsemő testébe az a lélek-- egy akkor hová lesz az a lélek amit az ősök adnak a teremtő aktusuk során épp a DNS -sel.


Mert amikor egyesül a két ivarsejt nem csak egyszerűen szőke hajat és kék szemet örökítenek át, hanem lélek általi energia szálakat szellemi információkkal és érzelmi feszültséggel.


sehol nem írtam azt hogy az ember nem isteni lénynek lett megalkotva de épp igy isteni lény minden élő amely a természetet megalkotta-- csupán az ember már fejlettebbnek, differenciáltabb szellemmel tett megalkotva.


Tudod bármelyik vallást végig olvastam, mert keresgélnek kellett valamikor, hogy érteni tudjam saját absztrakt és eleinte félelmetes képességeimet-- de egyik se azt írja ami az igaz.


Tehetnek róla akár Jézus vagy Buddha? Nem.- mert a maguk idejében hiába volt csodálatos absztrakt képességük ha egy,- kevés volt hozzá az akkori ismeret (fizika) a másik, hogy mind kettő sajnos, az abnormális aszketikus éhezéssel akarták elérni, hogy a lelkük kilépjen a testből --ez viszont, elmezavart okoz!!-Buddha !


Jézusnak pedig szintén elméjében zavart okozott sőt bár megjelent előtte az isteni Energiának kicsinyített Jelenése, de az éhezéstől már nem volt képes felfogni, már üldözési téveszméi voltak-- a leírások szerint-- mert ördögnek hitte és minden tanácsát elutasította-- ha akkor nem éhezéssel idézi meg Istent, akkor nem rohant volna a vesztébe és sok éven keresztül --ha igaz amit leírtak"-- taníthatta volna az embereket, sokáig és sok mindenre rájöhetett volna még.


Keressetek rá a blog keresőbe ajánlom arról amit megtapasztalhattam és - most mivel a szívem nagyon vacak és már 70 éves vagyok- elmesélek.


Igaz hamarabb illett volna--de olyan világban éltünk és élünk hogy meggondolandó volt hogy kiszolgáltassam a képességeimet. a tudománynak amely elsősorban a politikát szolgálják ki. Én is ember vagyok és gondjaim is vannak és bizony a pénzért nem nehéz elcsábulni.


Amikor pedig már hajlandó lettem volna, 5 évvel ezelőtt, mert megörököltem" két csodálatos unokámat 8 éve, és azt szerettem volna, hogy őket könnyebben felnevelhessem és taníttassam, akkor a lelkem már csak fél percekre hagyta el a testem sajnos, a szívem miatt visszatért ismételten,- így visszaléptem az egymillió dollárt érő para-bemutatástól és kísérleti nyúl szereptől.

19. f. A két csodálatos lelkünk.

87.f. Evolúció és fejlődés. Mondd csak picinyem....


Két blogban mesélek el mindent és abban egészségügyi tanácsokat is miképp gyógyítsuk önmagunkat, esetleg "felnőtt szeretteinket"! Annak idején bénákat állítottam lábra sok sok betegséget meggyógyítottam, illetve segítettem a gyógyulásban a munkám közben.


az emberi lélek mindig minden korban, pont akkora, mint amekkora a test.

2012. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek a már "gyuszi bérletes" mamitól, de néhány dolog zavaros számomra:


1./ "az emberi lélek mindig minden korban, pont akkora, mint amekkora a test"


Statisztikailag növekedőben vannak az emberi testméretek. Ezt a jóléttel, több fehérje fogyasztással, kényelemmel, stb. magyarázzák/magyarázták a kutatók. Az idézet szerint, (csak?) arról van szó, hogy a (megnövekedett) lélek keresi a helyét?!


Vannak/voltak kis termetű, nagy lelkű emberek. Teréz anya, és a hozzá hasonló, önfeláldozó emberek, akiknek kiterjesztett lelki hatásukat még a médiákon (TV, stb.) át is megérezzük. És vannak sokan nagy testű, felkapaszkodott senkik, mai világunkban megjelenésükkor jellemzően drága terepjáróik kulcsát látványosan pörgetve mutató ujjukon, akik amúgy konganak az ürességtől...


2./ "így visszaléptem az egymillió dollárt érő para-bemutatástól..."


Minő álszerénység. Ezzel az erővel egy m i l l i á r d o t (a jobb árfekvésű angol fontban...) is le lehetett volna írni... (Egy szép magyar közmondás szerint, ha már lúd, legyen kövér! S ha már nagy, hát legyen elefánt!)

S bár minden a politikát szolgálja, azért ez a kis összeg az unokák könnyebb felneveléséhet némi segítséget csak jelentett volna...


3./"Annak idején bénákat állítottam lábra sok sok betegséget meggyógyítottam, illetve segítettem a gyógyulásban a munkám közben."

Ehhez mit tehetnék hozzá? GRATULÁLOK!


Szép dolog a (vissza)emlékezés. Talán még segíthet abban is, hogy "Hogyan tudhatnám meg, hogy ki/mi voltam előző életemben? Vannak valami jelek a hétköznapi életemben is, amiből sejthetném?" Csak kicsit "előbbre" kellene visszaemlékezni.

No, de, ilyen "képességekkel" ez csak nem okozhat gondot?!

2012. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ne gunyolódj 13.. elöttem beíró.


Megint nem olvastál figyelmesen a lélek nagysága az ami a testet átszövi.. nem pedig Teréz anya nagylelkűsége.


A másik a para--képesség.Bár én nem nevezném annak na mindegy így nevezik a szkeptikusok és a para-normál kutatók

A rendkívüli képességekért 5 évvel ezelött még keresték és fizettek is ha valaki teljesítette és még kisérletek és megfigyelések sorozatában is hajlandó volt részt venni.


Volt egy indiai, egy ausztrál és egy amerikai társaság. Az összes közül a jenki fizetett volna 1 millió dollárt.

E én pedig --egyébként mások hivták fel rá a figyelmemet-

Megkerestem őket és így választottam a jenkit. Le is leveleztük, megegyeztünk, hogy tekintettel arra hogy én 1991 november végén teljesen abbahagytam, igy szükségem lenne 3 hónapra és akkor az első bemutatót megteszem. Ehhez ők ideutaztak volna és egyetlen bemutatót megnéztek volna azt külön megfizették volna és akkor lett volna a megegyezés hogy mikor lesz kint folytatva.


Csak egy baj volt mint kiderült- SAJNOS- Hogy én elötte másfél évvel egy nagyobb idegességtől ronda infarktust kaptam. Azóta a jobb kamrám egy percen belül csak egyszer mozdul-- vagy is a bal kamrám bár ver, de legtöbbször ez idő alatt üresen, vagy elhasznált oxigén hiányos vért kap. Mivel két gyermeket (3 és 9 éves kisfiukat) felejtettek nálam, a szemét szülők, és még volt képe ki is jelenteni amikor felelősségre vontam hogy egy életük van és még pénzt se adtak, nem sok kellett hogy ne okozzak tragédiát. -bár agyon ütöttem volna mind kettőt akkor levezettem volna azt a haragomat és nem kaptam volna ekkora infarktust. Ami miatt még a ismételten felajánlott beavatkozásokat se vállaltam-- mert fel kell nevelnem ezeket a gyerekeket különben elvitték volna őket intézetbe.


Abban reménykedtem ez a kísérletezés legalább biztosítani fogja a gyerekek továbbtanulását és a kezdést az életben ha bármi történne velem...


Egyet nem kalkuláltam bele, hogy a lélek energiámat már gyermekkortól kezdve használtam ilyen célra "kilépésekre" felnőttként pedig már elég volt a térkép a hely a koncentrálás és a szándék és oda mentem ahová csak akartam, s szinte bármilyen messze voltam a testemtől, mint ha órája lett volna pontosan visszatértem hogy a test még befogadni tudjon. Még azt is érzékelte hogy valaki megközelíti a testemet, vagy egyszerűen nem tudtam hipnózissal felidéztetni mind azt amire képes vagyok, mert nem volt, olyan orvos bármilyen jó volt,hogy hipnotizálni lett volna képes... beszéltetni, bármit elmesélni..


Mert a régi korban a tudomány na és a politika lecsapott volna rám és kísérleti egér, majd eszköz lehettem volna a ruszkiknál....ezért is hallgattam mindig és ezt a lelkem is tudta.


A lényeg hogy bármilyen kísérletet végeztem közelebb, távolabbra egészségeshez vagy épp beteghez, egy perc letelte előtt visszatért a lelkem akkora szívdobbanással, hogy majd kiugrott a mellkasom.---

Így megírtam, hogy elállok a kísérlettől, sajnálom.


Viszont elmesélem az életem ilyen furcsaságait és abból a tanulságokat illetve a gyógytechnikákat amit az ember önmagának végezhet épp a saját lelke segítségével. Igaz előkellet kotorni az emlékeimet.

19. f. A két csodálatos lelkünk.

87.f. Evolució és fejlődés. Mondd csak picinyem....

Két fejezet cimet adok meg ha rákerestek akkor megtaláljátok mind két blog írásomat

2012. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egyébként az angol volt a legsmucigabb még az indiai is többet ajánlott!
2012. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!